Як підключити платіжні системи.

В даний час дуже популярні розрахунки в електронній валюті. З кожним днем їх освоює все більше користувачів. Але не всі володіють достатніми знаннями, щоб зробити це правильно і швидко.
Інструкція
1
Заведіть електронний гаманця від сервісу "Яндекс Деньги". Для цього вам буде необхідно завести ящик електронної пошти на Яндексі. Пройдіть за адресою www.yandex.ru і натисніть «Зареєструвати пошту». Після того як ви завершите реєстрацію, збережіть дані в заздалегідь вибране місце на жорсткому диску.
2
Клацніть по посиланню адресу, пароль, платіжний пароль, код для його відновлення. Останні дані є особливо важливими, тому що будуть потрібні щоразу, коли ви будете здійснювати транзакцію.
3
Перевірте свою пошту, на яку реєстрували гаманець від "Яндекс Деньги". Вам повинен прийти 14-ти значний номер рахунку. Зайдіть в розділ «Деньги» і перевірте, чи співпадає він з тим номером, який написаний зліва. В категорії «Баланс» у вас на даний момент буде вказано 0.00 руб.
4
Вивчіть різні функції і правила даного сервісу. Вони розташовані зліва на сторінці. Розділи для перекладу, зняття і поповнення коштів знаходяться посередині і виділені великими кнопками. Після цього можете приступати до роботи.
5
Пройдіть на сайт www.webmoney.ru для установки не менше популярного сервісу для зберігання і передачі грошей - WebMoney. Зліва ви побачите кнопку «Реєстрація». Клацніть по ній і заповніть пропоновані особисті та контактні дані для закладу гаманця. Простежте, щоб все було заповнене правильно. Це дуже важливо, інакше у вас можуть початися проблеми з виведенням грошей.
6
Перевірте пошту, на яку була проведена реєстрація. Вам має прийти реєстраційний номер. Також на мобільний телефон прийде смс з паролем. Зареєструйте WebMoney Keeper Classic. Через кілька секунд почнеться автоматичне завантаження даної програми на комп'ютер. Дотримуйтесь усіх майстра установки. Запустіть даний сервіс на комп'ютері. На робочому столі повинен з'явитися його ярлик. Клацніть по ньому двічі. Відкриється робоче поле програми.
7
Виберіть «Зареєструватися в WebMoney» і клікніть «OK». Далі введіть реєстраційний номер, який надійшов поштою. Проїдьте інструкціям «Майстра». Збережіть всі дані: пароль, ідентифікатор і ключі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WjXQeDxlwVo