Як відновити файлову систему без втрати даних. відновлення файлової системи без втрати даних.

Знімні флеш-носії, наприклад, карти пам'яті Memory Stick є простим способом зберігання даних великих обсягів на різних пристроях. На жаль, іноді може відбуватися пошкодження їх файлової системи, що може знищити всі дані. Ви можете спробувати відновити систему і її файли за допомогою програми відновлення файлів.
Інструкція
1
Використовуйте зовнішній пристрій для читання карт. Вставте карту пам'яті Memory Stick у відповідний слот комп'ютера, якщо ваша машина має внутрішній кард-рідер. Придбайте зовнішній кард-рідер і підключіть його до USB-порту комп'ютера, якщо у вас немає відповідного вбудованого пристрою.
2
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на «Мій комп'ютер», щоб вивести на екран список пристроїв, підключених до комп'ютера. Знайдіть значок з ім'ям, яке відповідає вашій картці Memory Stick. Клацніть правою кнопкою миші і натисніть на кнопку "Форматувати" у спливаючому меню, яке з'явиться негайно.
3
Переконайтеся, що в меню "Форматувати" встановлено значення NTFS. Залиште інші опції за замовчуванням. Натисніть кнопку «Пуск» і чекайте, поки не завершиться форматування Memory Stick.
4
Скачайте в інтернеті програму Recover My Files, якщо ваш комп'ютер не має вже встановленої утиліти для відновлення файлів. Завантажте та встановіть даний додаток для відновлення програмного забезпечення.
5
Відкрийте програму і натисніть на кнопку «Встановити параметри вручну» за посиланням в нижній частині екрану. Перейдіть на вкладку «Пошук» та натисніть на прапорець «Пошук видалених файлів».
6
Натисніть «OK», а потім натисніть клавішу «Повне відновлення після форматування». Натисніть «Далі». Знайдіть значок вашої карти пам'яті Memory Stick в центрі екрану і клацніть по ньому. Натисніть кнопку «Далі» ще раз.
7
Перегляньте список форматів файлів і натисніть на відповідний тип файлу, відповідний даними, які були на Memory Stick. Натисніть «Графіка», якщо на карті пам'яті Memory Stick були файли зображень, чи «Аудіо», якщо хочете відновити музику. Виберіть всі типи файлів, якщо їх було багато і ви бажаєте відновити все.
8
Виберіть «Далі», а потім натисніть кнопку «Пуск». Прокрутіть вниз список файлів, які знайде утиліта відновлення. Натисніть на кожен файл, який ви хочете відновити, а потім клікніть «Зберегти файли».
9
Вкажіть папку на карті пам'яті Memory Stick або на жорсткому диску Вашого комп'ютера, де ви хочете зберегти відновлені файли. Натисніть «Зберегти», щоб закінчити відновлення втрачених даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PkdNK84jPi0