Як відремонтувати магнітолу.

Практично жоден автомобіль не обходиться без установки сучасної та потужної магнітоли. Часто трапляється, що в магнітолі виникають несправності, наприклад, при читанні дисків, або збиті настройки при відтворенні звуку. Щоб зрозуміти характер поломки, потрібно зняти і відремонтувати магнітолу. Ви можете зробити це самостійно або відвезти магнітолу в автомайстерню.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів.
Інструкція
1
Заглушите двигун автомобіля. Демонтуйте магнітолу, якщо ви хочете зайнятися ремонтом самостійно. Вийміть її із спеціального кожуха і від'єднайте всі дроти. Так як магнітола в основному розташовується на передній частині панелі, в результаті роботи систем вентиляції та обігріву в магнітолу потрапляє велика кількість пилу, яке призводить до перегріву і виходу з ладу електронних елементів і Передчасне зношування пристрою.
2
Розкрийте металеву кришку магнітоли з боку друкованої плати. Проведіть огляд і перевірте, чи немає на друкованій платі обвуглілих доріжок, згорілих деталей або непропаек. Якщо знайшли згорілу доріжку, відновіть її.
3
Перевірте працездатність радіодеталей, розкрийте верхню металеву кришку і викрутити чотири кріпильних болта, за допомогою яких кріпиться CD/MP3 дека. Вийміть дискову деку, не забудьте відстебнути два шлейфи, які підключені до головної платі. Зазвичай все шлейфи та роз'єми від'єднуються досить легко, не вимагаючи додаткових інструментів.
4
Знайдіть захисний діод на платі, який розташований звичайно біля живлять ланцюгів і основного роз'єму. Випаяти цей діод і перевірте його опір в прямому і зворотному включенні. Діод має односторонню провідність. Так як він захищений дроселем фільтра, Випаяти спочатку дросель, а потім захисний діод.
5
Проведіть перевірку захисного діода. Поміняйте місцями щупи мультимедіа. В тому випадку, коли мультиметр показує нульове опір, це означає, що пробитий діод. Подивіться марку діода і замініть його аналогічним.
6
Перш ніж впаивать новий діод, перевірте його на працездатність. В принципі, працювати магнітола буде і без діода, але якщо трапиться непередбачене «ЧП» може постраждати мікросхеми підсилювача та інші важливі системи магнітоли.
7
Перевірте справність проводки і приладів бортової мережі машини, перш ніж підключати автомагнітолу.
Зверніть увагу
Чи не ремонтуйте магнітолу при працюючому двигуні машини.