Як підключити старі колонки до комп'ютера. Як підключити старий підсилювач на комп'ютер.

Звук дешевих пластмасових колонок вас не влаштовує, а купити дорогу акустичну систему поки що немає можливості? І тут ви помічаєте, що в коморі стоять і припадають пилом 2 старі колонки, які колись дуже непогано звучали, і підсилювач. Підключіть їх. Інший штекер? Як зробити підключення в такому випадку, розглянемо далі.
Інструкція
1
Підготуйте колонки і підсилювач до роботи. Якщо вони довгий час не використовувалися, то щонайменше вкрилися пилом - потріть їх. Знайдіть всі мережеві і комутаційні шнури від підсилювача і колонок підключіть їх між собою. Зазвичай схема підключення досить проста. Від підсилювача один дріт йде в мережу і два роздільно на кожну колонку. Не виконуйте підключення колонок до підсилювача, коли він включений.
2
Знайдіть на задній панелі колонки гніздо для підключення до підсилювача. Вставте в нього штекер. Інший кінець комутаційного дроту вставте в один з каналів підсилювача. Потрібні входи ви зможете знайти на задній його панелі. Увімкніть підсилювач в розетку і натисніть кнопку «Вкл».
3
Перевірте працездатність підсилювача, щоб підключити до комп'ютера старі колонки. Підключіть до нього старий плеєр, магнітофон або програвач платівок. Головне тут - перевірити, чи йде сигнал і передається він без спотворень. Це необхідно, щоб не спалити звукову карту вашого персонального комп'ютера. Працездатність підсилювача і колонок можна також перевірити за допомогою оголеного з одного кінця дроту, який вставлений у вхід підсилювача. Це покаже рівень фону і чи є він взагалі, але краще підключити програвач.
4
Зробіть шнур-перехідник. Як правило, в старих підсилювачах вхід «пятіпальчіковий». У вашій звукової карти вхід «міні-джек». Потрібно зробити такий шнур, щоб можна було підключити підсилювач і старі колонки. Для цього вам знадобиться екранований двожильний провід і два штекера - миниджек і пятіпальчіковий. Спаяти їх на різних кінцях дроти.
5
Якщо у вас подібних талантів немає, поїдьте на радіо ринок і замовте подібний перехідник там. У магазині вам навряд чи вдасться його знайти, оскільки пятіпальчіковий роз'єм вже досить давно не використовується.
6
Підключіть миниджек в вихід вашої звукової карти, а пятіпальчіковий - у вхід підсилювача. Запустіть на комп'ютері який-небудь аудіотрек і налаштуйте звук на самому підсилювачі. Регулюйте гучність, тембр, баланс і т.д. Підключити до комп'ютера подібну систему нескладно при наявності всієї необхідної комутації. Перед кожним вимиканням підсилювача повністю прибирайте гучність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ejLJoB_T8n8