Як відремонтувати акумулятор шуруповерта.

Перед тим як купити ту чи іншу річ, багато людей ретельно вибирають магазин, виробника та характеристики. Таким способом вони хочуть убезпечити себе від численних поломок. Те ж саме стосується шуруповерта, який, без сумніву, стане в нагоді в господарстві. Тільки от від поломки акумулятора ніхто не застрахований.
Інструкція
1
Якщо ви купили якісний шуруповерт від провідних виробників техніки, відразу відправляйтеся в сервісний центр. У більшості випадків вам відремонтують або замінять акумулятор абсолютно безкоштовно. У тому випадку, якщо ви втратили гарантійний талон або відведений термін скінчився, а платити гроші ви не хочете, спробуйте відремонтувати виріб самостійно.
2
Для початку підготуйте акумулятор до ремонту, відкрутіть утримують його болти і зніміть верхню кришку. Дістаньте акумуляторну збірку, в якій, швидше за все, і полягає проблема зламаного шуруповерта.
3
Звичайно, акумулятори можуть відрізнятися один від одного, що обумовлено різними марками і моделями придбаного вами шуруповерта. Але в кожному разі його нутро буде складатися з декількох невеликих батарей, які також називають банками. Ці елементи мають стандартний розмір.
4
Знайдіть чотири контакти, розташованих на акумуляторі. Два з них - силові, служать для передачі струмів заряду і розряду. Ще один, верхній, виконує роль керуючого. Справа в тому, що він з'єднаний з термодатчиком, який вбудовується в акумулятор. Це необхідно для того, щоб під час зарядки батарея не перегріватися, адже зарядні пристрої в більшості випадків працюють із струмами великої сили. І, нарешті, четвертий сервісний контакт повинен бути з'єднаний з опором. Цей елемент дозволяє зрівняти заряд всіх банок.
5
Акумулятор працює за досить простою схемою: під час зарядки кожна банку отримує заряд і передає її наступної. Якщо шуруповерт не функціонує, значить один з елементів перестав працювати. Для того щоб знайти цю ланку, повністю зарядіть батарею.
6
Тепер за допомогою вольтметра виміряйте напругу на кожній наявної банку. Значення цього елемента має становити 1,2-1,4 вольта. Якщо показник опускається нижче цієї позначки, значить банку не функціонує. Замініть цей елемент, зберіть акумулятор і користуйтеся шуруповертом далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ehI6iC7XGZY