Як зняти розміри.

Дуже часто, щоб підібрати необхідну річ, потрібно не просто знати свій розмір одягу, а й обхват талії або довжину ноги. А деякі люди не знають і звичайного свого розміру одягу, і це викликає у них великі труднощі, коли вони йдуть в магазин за обновками. Для того щоб точно знати всі свої розміри, буде потрібно всього нічого - вимірювальна стрічка і кілька хвилин часу. Давайте навчимося знімати все мірки, щоб завжди бути готовими до покупки тієї або іншої речі.
Вам знадобиться
  • - ростомір
  • - лінійка
  • - вимірювальна стрічка
Інструкція
1
Виміряйте зріст. Для цього скористайтеся ростомером, або встаньте біля стіни, зробіть позначку і виміряйте довжину лінійкою. Не користуйтеся вимірювальної стрічкою, бо буде велика похибка.
2
Виміряйте обхват голови. Для цього оберніть лоб вимірювальної стрічкою на рівні середини чола, тобто, приблизно на 2-3 см. Вище брів. Стрічка не перекошуйте і тримайте прямо.
3
Виміряйте груди. Для цього обхопіть її вимірювальної стрічкою під руками по самим виступаючим точкам. Тримайте стрічку паралельно підлозі. Стегна вимірюйте так же, по самим виступаючим точкам.
4
Виміряйте талію. Для цього обхопіть її стрічкою в найвужчому місці, не затягуючи стрічку і тримаючи її паралельно підлозі.
5
Виміряйте повну довжину руки. Для цього прикладіть стрічку до злегка зігнутою в лікті руці по зовнішній стороні від відкату рукава і до зап'ястя.
6
Виміряйте спину. Прикладіть вимірювальну стрічку до спини від сьомого шийного хребця по центру спини і до талії.
7
Виміряйте довжину переду до талії. Прикладіть стрічку від найвищої точки плеча через виступаючу точку грудей до талії.
8
Виміряйте обхват шиї. Оберніть стрічку навколо шиї біля її основи над ключицею.
9
Виміряйте довжину плеча. Для цього прикладіть стрічку від найвищої точки плеча і до місця зчленування плеча з рукою.
10
Виміряйте довжину ноги. Має вийти два значення - довга по зовнішній стороні, яка міряється від талії і до суглоба щиколотки, і довжина по внутрішній стороні, від паху до суглоба щиколотки.
11
Виміряйте довжину стопи. Покладіть на підлогу аркуш паперу формату А4, сядьте на стілець або на диван і поставте ногу в шкарпетці на папір. Обведіть стопу олівцем, лінійкою виміряйте довжину.
12
Виміряйте обхват долоні. Оберніть стрічку навколо долоні на рівні кісточок пальців.
Корисна порада
Тепер, знаючи всі свої розміри, ви без зусиль зможете підібрати свій розмір одягу та взуття. Ви можете знайти таблиці розмірів (російських, європейських та інших) і зіставити свої вимірювання зі значеннями у таблиці - тоді вам буде простіше знайти потрібну річ.