Як дізнатися прошивку se.

Мобільний телефон Sony Ericsson, як і інші стільникові телефони, має свою мікропрограму - так звану прошивку. Версія прошивки часто не вказується ні в документації, ні на упаковці мобільного телефону. Однак, для вибору програм для телефону, закачування ігор та інших цілей потрібно знати версію цього програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інформація про покоління телефону.
Інструкція
1
Візьміть телефон і виконайте наступну комбінацію команд:> * <<* <*, використовуючи для символу> джойстик телефону. У меню виберіть пункт «Службова інформація», потім «Дет.пот.прогр.забез», тобто програмному забезпеченні. У повідомленні, що з'явилося перший рядок буде містити версію встановленої прошивки.
2
В останніх моделях телефонів Sony Ericsson версію програми можна дізнатися в «Меню», вибравши пункт «Налаштування», потім зайти в розділ «Загальні», вибрати пункт «Послуга оновлення та Версія ПО». Також варто відзначити, що прошивку можна дізнатися у відповідних спеціалізованих центрах, які займаються ремонтом або продажем стільникових апаратів.
3
У смартфонах відомості про встановлену мікропрограмі будуть доступні, якщо натиснути на кнопки з червоною і зеленою трубочкою в наступній послідовності: червона - зелена - червона - червона - зелена - червона. Уважно натискайте на клавіші, так як неправильна експлуатація мобільного телефону може призвести до наслідків, які повністю порушать роботу всієї системи телефону.
4
Існують різні програми, які при приєднанні мобільного телефону до комп'ютера дозволяють працювати з вмістом телефону. Вони також надають можливості оновлення прошивки, в тому числі і виводять версію мікропрограми. Завантажити додаток для свого телефону можна в інтернеті, вказавши в пошуковику модель телефону.
5
Міняти прошивку мобільного телефону Sony Ericsson самостійно не варто, так як ви можете завдати шкоди самому телефону. Скористайтеся послугами фахівців сервісних центрів. Також варто відзначити, що в інтернеті представлена безліч інструкцій по установці нової прошивки для стільникових телефонів Sony Ericsson. Уважно читайте всі пункти, щоб не нашкодити телефону.