Як полегшити коленвал.

Коленвал - одна з найдорожчих і головних деталей двигуна, що визначає його надійність. Для меншого зносу деталей і зниження шуму зазначену запчастина зазвичай полегшують. А як саме це зробити?
Інструкція
1
Огляньте уважно колінчастий вал. Перевірте знос шийок, биття, отвори під підшипник і під болти кріплення маховика.
2
Підготуйте колінчастий вал до шліфування. Зробіть правку при його викривленні. Це допоможе уникнути подальших проблем при роботі в двигуні. Спочатку встановіть вал в електропіч. Задайте температуру 160-200? С і тримайте вал там протягом 30 хвилин - витримаєте його. При цьому крапку найбільшого вигину нерівного вала покладіть під прес. Потім укладіть колінчастий вал корінними шийками на призми преса і зробіть правку трьом середнім шейкам.
3
Відшліфуйте колінвал під потрібний розмір. Основними деталями шліфування будуть щоки і противаги. Закріпіть вал в патрони шліфувального верстата шийкою і фланцем. Візьміть кола карбіду кремнію чорного на керамічній зв'язці з розміром зерна 46 і твердістю СМ2 або М2. Зверніть увагу, що швидкість вала при шліфуванні повинна бути 12-15 м/хв. Періодично прохолоджуйте вал 2-3% розчином кальцинованої соди. Зробіть попереднє або чорнове шліфування колінчастого валу.
4
Прозенкуйте отвори на корінних шийках валу 14 мм свердлом після попереднього шліфування. Потім ретельно продміть масляні канали стисненим повітрям.
5
Проробіть чисту шліфовку. Підточить більш ретельно і акуратно. По закінченню шліфувальних робіт внутрішні і зовнішні поверхні колінчастого вала промийте під тиском на спеціальній установці.
6
Розпочніть остаточній обробці вала - відполіруйте його. Для цього закріпіть вал на спеціальному шліфувальному верстаті. Зверніть увагу, що надмірне сточування, тобто шліфування, може призвести до погіршення роботи двигуна на неодружених, а при високих навантаженнях є ймовірність того, що колінчастий вал лопне. Тому будьте уважні при виконанні зазначених дій.