Як зашити хутро.

Хутряна шубка прикрашає кожну жінку. І природно, кожної хочеться похизуватися в вишуканої хутряний одежинці не один рік. Але що ж робити, якщо ви виявили на своїй шубці тріснутий шов або випадково порвали її в самому помітному місці? Зневірятися не варто, бігти в хутряне ательє теж не поспішайте. Будь-яку шубу, якщо, звичайно, ви не вирвали з неї величезний жмут з коренем, цілком можна зашити власними руками.
Вам знадобиться
  • нитка, голка, клей, марля, шматочки хутра, ножиці.
Інструкція
1
Підкладка на шубі може бути двох типів: прістроченная по краю подолу або ж вільна. Якщо підклад НЕ пришитий, просто виверніть шубу на виворіт таким чином, щоб місце прориву було вам доступно. Якщо ж підкладка міцно прикріплена до хутряної частини виробу, акуратно розпоріть тканину навпроти того місця, де порвався хутро. Потім, коли всі роботи з відновлення будуть завершені, підкладку можна буде зашити через край або на машинці.
2
Дуже часто вироби з хутра рвуться по швах. Сама шкурка володіє достатньою гнучкістю і еластичністю, а ось нитки, якими зшиваються різні деталі, можуть розійтися під впливом температур, вологи і тиску. Акуратно розберіть місце розриву. Якщо ви бачите, що сама шуба не постраждала, а проблема дійсно полягає в нитках, що скріплюють різні шкурки, сміливо зашивайте діру через край. Постарайтеся не зміщувати деталі відносно один одного, щоб шубу не повівся в сторону, а місце вашого ремонту не впадало в очі зайвої бугристостью або дивним розташуванням ворсу. Акуратно розкладіть шубу на рівній поверхні і зробіть першу сходинку, після чого виріб можна надіти і подивитися, чи все ви правильно з'єднали. Якщо ніяких похибок немає, пришивайте деталі більш міцно. Ворс і довгі остьові волосся хутра після зшивання деталей необхідно акуратно вийняти на лицьову сторону шуби з допомогою голки і розчесати.
3
Якщо ви помітили, що порвалася сама деталь шубки, тут теж можна впоратися своїми силами. Акуратно складіть пошкоджені деталі разом і закріпіть шпильками, після чого покладіть зверху шар марлі чи інший пухкої тканини. За марлі можна приклеювати вироби одне до іншого. Використовувати для цього краще звичайний клей «момент» або спеціальний клей для шкіряних і замшевих виробів, який продається в спеціалізованому магазині. Така латочка буде триматися довго і не вплине на властивості вашої шубки.
Зверніть увагу
Не варто використовувати для ремонту хутряної та шкіряного одягу клеї на органічних розчинниках, оскільки їх основа вступає у взаємодію з шкірою і псує її ще більше.
Корисна порада
Якщо збираєтеся зашивати каракулеві вироби, найкраще використовувати для ремонту залишки від старих каракулевих шуб або шапок схожого кольору. На подібних виробах з-за їх хвилястою структури заплатки зовсім непомітні, тому ви можете сміливо реставрувати їх так часто, як тільки вам цього захочеться.
У цьому сезоні дублянки знову дуже популярні, адже вони зручні, красиві, в них тепло в сильні морози і у вітряну погоду. Але догляд за такими виробами вимагає деяких навичок.
Вам знадобиться
  • Голка, нитки, клей "Момент", бинт, флізелін, шкіра в тон для заплатки, рідка шкіра.
Інструкція
1
Якщо ви купили річ недавно, і вона розійшлася по швах, то не замислюючись поверніть її в магазин.
2
Частенько в транспорті можна зачепитися улюбленої дублянкою і розірвати рукав або надірвати кишеню. Не поспішайте відразу прощатися з річчю. Ваш одяг ще прослужить вам не один сезон. Оптимальний варіант - це віддати дублянку фахівцям в хутряне ательє, там висококваліфіковані майстрині постараються відремонтувати річ професійно. Але якщо такої можливості немає, можна зашити дублянку в домашніх умовах. Тут не знадобиться особливих знань і спеціального обладнання.
3
підпору подклад, якщо він зашитий, по шву, близько до місця розриву дублянки. Після ремонту це місце на підкладки зашейте через край вручну або на швейній машині. Якщо всередині шкіри проклеєний флізелін, зчистіть його акуратно ножем навколо потрібного місця.
4
Краї розриву змастіть тонким шаром клею "Момент", намагайтеся, щоб його не було видно з лицьового боку шкіри. Зручно для цього використовувати голку або зубочистку.
5
Потім трохи почекайте, поки підсохне клей. Потім акуратно прикладіть краю розриву один до одного і міцно притисніть. Якщо з шва виступить клей, заправте його всередину.
6
Заздалегідь приготуйте латочку, яку будете приклеювати всередині дублянки. Вона повинна повторювати форму розриву і бути шириною близько двох сантиметрів. Латочка може бути з тонкої шкіри або навіть з бинта.
7
Промажьте зсередини місце розриву клеєм, на ширину і довжину заплатки. Також промажте клеєм латку. Зачекайте хвилину, поки клей підсохне, і після накладіть латочку на підготовлене місце розриву. Бажано злегка простукати це з'єднання молотком для міцності. Одержаний шов можна підфарбувати із зовнішнього боку підходящої фарбою для шкіри. Якщо зробити все акуратно, то розрив буде практично не помітний.
8
Якщо дублянка порвалася по шву, тобто розпустилися нитки, просто зашейте це місце голкою через край, всередині підкладали.
9
Можна відремонтувати шкіряну дублянку рідкої шкірою. Це засіб для ремонту дуже зручно у використанні, легко наноситься і віддаляється, якщо потрібно, протягом півгодини. Підберіть потрібний відтінок і нанесіть на порване виріб. Повне застигання станеться через 3-8 годин залежно від товщини шару. Рідка шкіра проникає в шкіру дублянки і стає одним цілим з виробом, а місце ремонту стане таким же еластичним, що не відшарується і буде служити стільки ж, скільки і сама річ. Єдиний недолік цього методу - висока ціна рідкої шкіри.
Зверніть увагу
Не використовуйте "Супер-клей" для ремонту дублянки, тільки звичайний "Момент".