Як позбутися вошей.

Багато хто вважає, що наявність вошей - це проблема бомжів, а у нормальної людини цієї хвороби бути не може. Однак це не так. Педикульозом можна заразитися в будь-якому місці, наприклад, у громадському транспорті. Тому потрібно знати, як з ними боротися.
Вам знадобиться
  • - часниковий сік;
  • - журавлинний сік;
  • - мед;
  • - сік капусти;
  • - відвар з кореня оману, тютюну або лаванди.
Інструкція
1
Якщо ви помітили у себе вошей, то для початку можна спробувати просто їх вичесати. Для цього потрібно розчесати волосся гребінцем з дуже частими зубами. Робити це необхідно над чистим простирадлом білого кольору, яку потім потрібно прокип'ятити. Яйця вошей знімають з волосся руками. Після цього промийте волосся розчином оцтової кислоти 5% і ще раз вичешіть вошей і гнид на біле простирадло. Такі дії потрібно проводити не менше трьох разів на день. Одяг і постільну білизну хворого потрібно обов'язково піддавати кип'ятіння і прасувати з двох сторін.
2
Якщо не допомогло просте вичісування, то можна скористатися деякими народними рецептами позбавлення від вошей. Хороший результат дає часниковий або журавлинний сік, яким потрібно намазати коріння і волосся хворого, через годину засіб потрібно змити чистою водою з шампунем.
3
Приготуйте спеціальну маску для волосся: в рівних кількостях змішайте мед і сік капусти. Це засіб потрібно нанести на волосся, укутати голову поліетиленом, а через годину сполоснути водою.
4
При педикульозі для миття голови потрібно використовувати відвар з кореня оману, тютюну або лаванди. Ці рослини згубно діють на вошей.
5
Якщо ж такими діями не вдалося позбутися вошей, то можна спробувати медикаментозне лікування. В аптеках можна зустріти широкий асортимент протипедикульозних препаратів - це всілякі шампуні, гелі, мазі. Вибирайте той засіб, який найбільш оптимально підійде до вашого типу волосся. Все аптечні препарати мають інструкцію, якій необхідно ретельно дотримуватися, щоб досягти бажаного ефекту. Після застосування засобу для запобігання отруєння потрібно ретельно вимити руки.
6
Чи не застосовуйте для лікування педикульозу керосин, дуст, дихлофос і іншу хімію. Ці кошти можуть нанести непоправної шкоди здоров'ю.