Як відредагувати dvd.

Сучасні технології і велика різноманітність програмного забезпечення дозволяють будь-яке відео або аудіо підганяти під свій смак. Якщо ви вирішили відредагувати DVD, найпоширенішим способом є демультиплексирование, тобто розбирання на складові частини. Однак це дуже складний процес, який не завжди підвладний починаючим користувачам.
Інструкція
1
Під редагуванням DVDв більшості випадків мають на увазі поділ відео- або аудіодоріжки на кілька частин, їх перестановку і складання. Можливо, вам просто знадобиться отримати окремі кадри, вирізати певну частину фільму і зберегти вподобаний саундтрек.
2
На жаль, більшість програм для демультиплексирования не можуть гарантувати 100-відсоткове якість вирізаного шматка. Та й бажання і всіх різні. Можливо, вам знадобилося вставити у відео кілька нових кадрів і забезпечити їх коментарями. Для досягнення цих цілей скористайтеся спеціальною програмою, наприклад, ChopperXP.
3
Дана утиліта дуже проста у використанні і не вимагає ніяких надприродних навичок у користувача. Просто скачайте інсталяційний файл з інтернету, запустіть і інсталюйте на свій комп'ютер.
4
Відкрийте програму ChopperXP, розгорніть меню File на верхній панелі і виберіть пункт Openvob. Після того як ви це зробите, відкриється провідник. Вкажіть шлях до потрібного файлу. Дочекайтеся його завантаження.
5
Тепер ви можете переглядати його прямо в програмі. За допомогою спеціальних інструментів, розташованих також на верхній панелі, відзначте місця, які хочете вирізати. Для того щоб поставити відмітку на початку фрагмента, натисніть кнопку MarkIn. Щоб виділити кінець обрізання, скористайтеся кнопкою MarkOut.
6
Щоб зберегти обраний фрагмент, знову перейдіть в меню File і виберіть пункт Savevobas. Вкажіть папку, в яку хочете помістити створений тільки що файл. Подальше розкладання DVD, а точніше вибраного фрагмента, по кадрам можливо тільки в більш професійних програмах, наприклад, VobEdit.
7
Тепер скачайте і встановіть програму TMPGEncoder. З її допомогою ви зможете змонтувати фільм з декількох вирізаних раніше відрізків.