Як вибирати машину на ринку.

Незважаючи на безліч з'явилися в останні роки автосалонів, ринки не збираються здавати своїх позицій. Адже саме тут можна купити машину в хорошому стані і відносно недорого. Головне, не напоротися на бите або поставарійних авто. А як розпізнати такий автомобіль?
Інструкція
1
Першим ділом вивчіть всі документи на авто - зверніть увагу на дату реєстрації та рік випуску, перевірте номера на агрегатах. Зазвичай реальний рік випуску машини визначається за ідентифікаційним номером.
2
Далі необхідно ретельно оглянути кузов автомобіля. Він повинен бути чистим, так як через брудну поверхні ви не зможете побачити дефекти. Присядьте і уважно огляньте борту машини, чи немає вад у забарвленні. Як правило, під певним кутом можна побачити сліди навіть ідеального ремонту. Порівняйте поверхні капота, даху, дверей, багажника. Дізнатися, чи був в автомобіль в ремонті після аварії, можна за допомогою магніту. Так, у тому місці, де магніт НЕ БУДЕ прилипати, можливо, завдано великої шар шпаклівки або кілька шарів фарби. Також за допомогою магніту можна виявити і ознаки корозії. У цих місцях він також не буде триматися. Різні написи, наклейки, смуги звичайно наносять, щоб приховати дефекти.
3
Двері автомобіля повинні закриватися однаково. В іншому випадку кузов, швидше за все, поведений. Перевірте, чи є різниця у відтінку фарби під гумовими ущільнювачами на стеклах і дверях.
4
Потім необхідно оглянути салон авто. Ретельно перевірте всі прилади, перемикачі, грубку, склопідйомники. Спробуйте, чи легко регулюються сидіння.
5
Також уважно проведіть огляд підвіски. Якщо порушена геометрія підвіски, то на це вкаже нерівномірний знос покришок. Також при цій проблемі машину при русі з відпущеним кермом може вести убік. Взагалі з боку підвіски не повинно бути стукотів і деренчання. Крім того, при різкому гальмуванні не повинно бути ніякого скреготу. Уважно огляньте амортизатори - чи немає в них течі.
6
Двигун автомобіля повинен бути сухим і чистим. На моторі не повинно бути ніяких патьоків від масла.
7
Наприкінці огляду протестуйте машину на ходу. Оцініть, як перемикаються передачі, перевірте гальма.