Як зарядити степлер.

Степлер (в пер. З англ. "Сшиватель") - необхідна в побуті і на роботі річ. Канцелярський степлер призначений для скріплення аркушів і файлів. Степлер буває п'яти видів: ручний, ручний офісний, настільний горизонтальний або вертикальний, брошурування, друкарський. Всі вони відрізняються, перш за все кількістю аркушів, які можуть бути прошиті одночасно.
Вам знадобиться
  • - степлер;
  • - скоби.
Інструкція
1
Визначте, який у вас тип степлера. Для цього подивіться, скільки листів ви можете прошити одночасно. Найпростішими з влаштування є кишенькові степлери. Вони призначені для зшивання до 10 аркушів. Ручні офісні мають спеціальне поглиблення на пальцях і дозволяють скріпити до 30 аркушів. У настільних горизонтальних або вертикальних є гумова або пластикова підошва, зшивають вони до 50 аркушів. У брошурувальних можна скріпити до 150 аркушів, а типографські, що мають максимальну глибину прошивки, з'єднують до 250 аркушів одночасно. Особливістю зшивання степлером є наскрізне кріплення, яке ви здійснюєте за допомогою металевої скоби. Скоба проколює зшиваються листи наскрізь, а її кінці впираються в пластину, розташовану на кінці іншого боку степлера.
2
Перш ніж зарядити степлер, визначте розмір скоб, який для нього підходить. Скоби (які ще називаються скріпками) бувають декількох видів: №10, 26/8, 26/6, 24/8, 24/6. Ці номери написані на упаковці. Скоби підлягають пакування в картонні коробки по 500, 1000 або 2000 штук. Які з перерахованих вище підійдуть саме вашому степлера, з'ясуйте, глянувши на його упаковку.
3
Для того щоб зарядити степлер вибраними скобами, відігніть його кришку. Вона з'єднується пружиною з пластмасовим елементом, який притискає скоби до протилежного краю металевого жолобка, в який поміщаються скоби. Відкривання кришки потягне за собою пружину, а, отже, і пластмасовий елемент, звільнивши, таким чином, простір для нових скоб.
4
Візьміть одну секцію скоб і помістіть їх в металевий жолобок кінцями вниз. Закрийте кришку і клацніть для проби степлером один раз. Якщо з нього випала скоба з увігнутими кінцями всередину, значить, ви все зробили правильно, якщо ж такого не сталося, або скоба погнув неправильно, то повторіть процедуру, або поміняйте степлер.