Як налаштувати пульт Philips для телевізора. Як налаштувати універсальний пульт для телевізора.

Кілька десятиліть тому на ринку з'явився пульт дистанційного керування. Сьогодні складно уявити собі телевізор, який припадає перемикати за допомогою панельних клавіш. Компанія Philips також зайнялася виробництвом пультів ДУ для телевізорів, DVD-плеєрів та іншої техніки. Залишається лише правильно налаштувати його.
Інструкція
1
Для того щоб об'єднати всі пристрої під управління одним універсальним пультом Philips для телевізора, підключіть його до комп'ютера через USBпорт. При покупці вам в комплекті мали видати диск з програмним забезпеченням, на якому зберігається база даних ІЧ-кодів (більше 300 тисяч найменувань).
2
Запустіть диск і дочекайтеся відкриття Майстра настройки. В цьому віконечку буде детально описано кожен крок настройки універсального пульта Philips для телевізора та інших пристроїв.
3
Після того як комп'ютер завантажить і відкриє список пристроїв, під які можна налаштувати ПДУ, виберіть необхідний пункт і натисніть «Далі». Всі налаштування будуть автоматично завантажені в пульт дистанційного керування від компанії Philips. Головне - не від'єднуйте USB-кабель до закінчення цього процесу.
4
В тому випадку, якщо ви не змогли знайти модель потрібного вам телевізора в списку кодів, не турбуйтеся. На офіційному сайті компанії Philips відбуватися регулярне оновлення інформації. Так що просто підключіть інтернет і закачайте необхідний код на свій пульт дистанційного керування.
5
Крім усього іншого, кожна модель пульта від компанії Philips володіє безліччю інших корисних функцій. Візьміть інструкцію і прочитайте про можливості саме вашого апарату. Після цього здійсніть ручну настройку пульта дистанційного управління відповідно до вимог домашнього телевізора. Детальніше про це можна прочитати як в інструкції, так і на офіційному сайті компанії Philips.
6
Таким чином, незабаром на зміну численним пультів, розкиданим по квартирі, прийде один єдиний універсальний пульт дистанційного керування, який буде не тільки працювати з усіма видами домашньої техніки, а й запропонує своєму власнику інші відчутні переваги.