Як перерахувати гроші на свою пластикову карту. Як перерахувати гроші без карти ВТБ 24.

Оплачувати товари і послуги пластиковою картою іноді буває зручніше, ніж готівкою. Для здійснення операцій на рахунку повинен бути позитивний баланс. Перерахувати гроші на свою (або чужу) пластикову карту досить просто.
Інструкція
1
Через банківське отделеніеОбратітесь до найближчого відділення банку в відділ, що займається роботою з банківськими картами, пред'явіть операціоністу документ, що засвідчує особу (паспорт), назвіть номер своєї карти, внесіть необхідну суму грошей, заберіть документ, що підтверджує здійснення операції. Якщо ви ще не знаєте номера своєї пластикової карти (у разі якщо ви її замовили, але карта ще не готова), перераховуйте гроші на свій особовий рахунок. Реквізити для перерахування грошей вказуються в роздруківці банку, яка видається при заповненні заяви на видачу пластикової карти. Номер особового рахунку також зафіксований в самій заяві, копію якого ви повинні отримати.
2
Пристрої самообслужіваніяУбедітесь, що вибраний пристрій самообслуговування підтримує функцію прийому готівки. Залежно від типу пристрою кроки для внесення грошових коштів на пластикову карту можуть відрізнятися. Вставте карту в пристрій самообслуговування, виберіть опцію «Внести готівкові» або «Поповнення рахунку» і слідуйте подальшим вказівкам, внесіть потрібну суму, заберіть чек. Щоб перерахувати грошові кошти з однієї картки на іншу, наявність купюроприймача не потрібно, скористайтеся для цього простим банкоматом.
3
Інтернет-банкінгЕслі ви хочете поповнити рахунок карти зі свого банківського вкладу або з рахунку іншої своєї пластикової карти, увійдіть в особистий кабінет на сайті свого банку, виберіть операцію «Перевести на карту». Введіть номер карти, з якої списуються гроші (або номер рахунка за вкладом), вкажіть номер карти, на яку вони мають бути зараховані, вкажіть розмір суми, що перераховується. Підтвердіть операцію. Перерахування грошей на свою пластикову карту можливо також і з інтернет-гаманців. Виберіть операцію «Виведення коштів». Слідуйте покроковим інструкціям на офіційному сайті платіжної системи, в якій знаходиться ваш інтернет-гаманець. Пам'ятайте, що деякі сервіси стягують комісію за проведення подібних операцій.