Як налаштувати локальну мережу в вісті.

Локальну мережу в Windows Vista налаштувати досить нескладно. Зробити це можна як в офісі, так і в домашніх умовах. Просто придбайте спеціальний пристрій-маршрутизатор, яке дозволить об'єднати в одне одразу кілька наявних підключень.
Інструкція
1
Виберіть постачальника послуг Інтернету (ISP), щоб налаштувати Digital Subscriber Line (DSL) або кабельне з'єднання. Для DSL з'єднання ISP, як правило, є телефонною компанією-провайдером.
2
Налаштуйте модем, маршрутизатор або пристрій, який поєднує в собі дві даних функції. Деякі інтернет-провайдери висилають ці пристрої поштою при підключенні до їхніх послуг, в іншому випадку вам доведеться їх купувати. Якщо у вас є модем і маршрутизатор або комбінація даних пристроїв, дотримуйтесь подальших вказівок вашого провайдера або відповідним інструкціям нижче.
3
Підключіть модем до електричної розетки. Підключіть один кінець телефонного кабелю до відповідного порту пристрою (WAN), а потім підключіть інший кінець у розетку.
4
Підключіть один кінець кабелю Ethernet до порту локальної мережі (LAN) на пристрої, а потім підключіть інший кінець до відповідного порту на комп'ютері, через який ви хочете підключитися до інтернету. Увімкніть (або перезавантажте) комп'ютер.
5
Відкрийте «Майстер підключення до інтернету», натиснувши кнопку «Пуск». Виберіть «Панель управління», клацніть «Мережа та Інтернет», натиснувши «Мережа та комутаційний центр», потім «Налаштування підключення до мережі" та обравши «Підключити до Інтернету».
6
Введіть ваші логін і пароль, надані провайдером і виконайте підключення. У разі успішного виконання збережіть його. Запустіть будь-який браузер і спробуйте відкрити якусь сторінку, наприклад, www.google.com. Крім того, «Майстер підключення» може самостійно перевірити працездатність даного з'єднання шляхом обміну інформацією з іншими комп'ютерами, підключеними до внутрішньої мережі. Зробити це можна, натиснувши відповідну клавішу по завершенні створення нового з'єднання.