Як вшити джинси.

Мати в своєму гардеробі ідеально сидять джинси - мрія кожної жінки. І якщо у вас така пара джинсів є, то, начебто, можна бути щасливою. Але трапляється так, що змінюється фігура, і улюблені джинси стають великі. Є й інша ситуація - ви придбали високі чоботи, в які прийнято заправляти джинси, але халяви чобіт занадто вузькі, джинси мнуться, а чоботи на нозі виглядають зовсім не естетично. Нічого страшного в цьому немає, підшити джинси вдома зовсім не складно, головне - дотримуватися кількох простих правил.
Інструкція
1
Для початку ушейте джинси по талії. Для цього закладіть виточки по лінії талії уздовж бічних швів, це дозволить не зіпсувати форму джинсів. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд малюнка (якщо він є), або якщо зшивання заважає металева кнопка, то зробіть шов на деякій відстані від них.
2
Для цього закладіть виточки по лінії талії уздовж бічних швів, це дозволить не зіпсувати форму джинсів. Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд малюнка (якщо він є), або якщо зшивання заважає металева кнопка, то зробіть шов на деякій відстані від них.
3
Виконайте шов подвійний рядком, щоб він не розпався від постійної шкарпетки - в цих місцях шов постійно відчуватиме більше навантаження і повинен бути не менш міцний, ніж фабричний.
4
Решта нитки не обривати, а всуньте в голочку і зробіть пару закріплюють стібків. Після цього проведіть голку між шарами тканини пояса і сховайте там кінець ниточки.
5
Тепер потрібно вшити брючини. Для цього виверніть джинси навиворіт і надіньте їх на себе. Обабіч позначте місця, які хочете вшити, англійськими шпильками. Акуратно зніміть, щоб не вколотися і щоб булавки не випали.
6
Тепер олівцем позначте лінії швів по шпильок. Прошийте ці лінії на швейній машині.
7
Зайву тканину можна відрізати. Обмітайте краю штанин на оверлок.
Корисна порада
Головне - це акуратність і точність в роботі. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то можете віднести джинси в будь ательє, щоб ними зайнялися професіонали.