Як відкрити csv файл.

Через свою простоту формат CSV досить часто використовується додатками для зберігання даних табличнійструктури. Простота формату визначає і його недоліки - в загальному випадку невідомо, в якому кодуванні збережені дані в тому чи іншому csv-файлі, якими є використовувані роздільники колонок, обмежувачі тексту. Але що робити, якщо потрібно відкрити csv файл і переглянути дані, що містяться в ньому?
Вам знадобиться
  • - інстальований Microsoft Office Access.
Інструкція
1
Створіть нову базу даних в Microsoft Office Access, в яку будуть поміщена інформація з CSV-файлу для її подальшого перегляду. Виберіть пункти меню «Файл» і «Створити» і клікніть по посиланню «Нова база даних ...» в панелі, що з'явилася. З'явиться діалог «Файл нової бази даних». Виберіть у ньому директорію збереження та ім'я файлу БД. Натисніть кнопку «Створити».
2
Почніть процес завантаження даних з файлу. В меню виберіть пункти «Зовнішні дані» і «Імпорт ...». У випадаючому списку «Тип файлів» з'явився діалогу «Імпорт» виберіть пункт «Текстові файли». Перейдіть в каталог з CSV-файлом, виділіть його в лістингу директорії, натисніть кнопку «Імпорт». Відображуватиме вікно майстра «Імпорт тексту».
3
Визначте властивості формату даних, що імпортуються з CSV-файлу. Натисніть кнопку «Додатково». В діалозі «...- специфікація імпорту» задайте тип формату полів, знаки роздільників полів, часу, дати, частин десяткових чисел, а також формат дати, символ-обмежувач тексту і кодування тексту. Натисніть кнопку OK. Натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть правила інтерпретації даних першого рядка файлу. На другій сторінці майстра встановіть прапорець «Перший рядок містить імена полів», якщо це необхідно. Орієнтуйтеся на основі вмісту списку, в якому виводяться перші кілька рядків файлу. Натисніть кнопку «Далі».
5
Позначте опцію «в новій таблиці». Натисніть кнопку «Далі».
6
Визначте імена стовпців і формат які у них даних, якщо це необхідно. На четвертій сторінці майстра клікніть по потрібної колонці списку, в якому здійснюється попередній перегляд вмісту файлу, введіть її нову назву в текстове поле «ім'я поля» і виберіть формат у випадаючому списку «тип даних». Натисніть кнопку «Далі».
7
Виберіть опцію «не створювати ключ». Натисніть кнопку «Далі».
8
Введіть зручне назва в поле «Імпорт в таблицю». Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся закінчення процесу імпорту.
9
Відкрийте дані з CSV-файлу. Клікніть по вкладці «Таблиці». Двічі клікніть по елементу списку з ім'ям, заданим на попередньому кроці. Перегляньте дані.