Як відремонтувати газовий котел. Як відремонтувати опалювальний котел.

Автономні системи опалення, серед яких найбільш актуальні газові котли, в останні роки використовуються і в будинках, і в звичайних квартирах. Але багато такі прилади з часом виходять з ладу, тому будь-який сучасний господар повинен знати, як відремонтувати газовий котел при виникненні незначних дефектів.
Інструкція
1
Перед тим як відремонтувати газовий котел, спочатку оцініть ступінь його несправності. Якщо ви виявили загасання язичка полум'я, який зазвичай завжди горить в черговому режимі, ви цілком можете впоратися з даною проблемою самостійно. Спочатку вивчіть докладну схему вашого газового котла, яка додається до даного автономному опалювального приладу в момент його покупки, особливо це стосується традиційних котлів з пьеза підпал. Потім, по-перше, встановіть саму причину, в силу якої даний дефект слав можливим. Дотримуючись техніки безпеки, передбачену для роботи з газовими приладами, перевірте колонку на можливість засмічення, а також подивіться на аварійне спрацьовування датчиків.
2
По-друге, виконуючи ремонт газового котла, спочатку зверніть увагу, чи не спостерігається біля нього запах газу, і не труїть Чи сам котел, і таким чином виключіть можливість самовільного спрацювання датчиків. Якщо ваш газовий котел не труїть, відріжте від газети тонку смужку, перевірте наявність тяги в димоході. Такі дії виконати досить просто, якщо у вас забитий димохід, паперова смуга просто залишиться нерухомою. Якщо димохід забитий сажею, терміново звертайтеся в ЖЕК і викликайте додому майстра, здатного здійснити якісну чистку, так як даний тип забруднення призводить до потрапляння у ваше приміщення надмірної кількості чадного газу.
3
Щоб відремонтувати газовий котел, що нагрівається під час включення в силу засміченості або сильної забрудненості теплообмінників, а також у разі істотної поломки панелі управління, обов'язково звертайтеся до професіоналів, які знаються на влаштуванні даного типу газового опалювального обладнання. Виявляйте дану несправність при спрацьовуванні датчика перегріву, який охороняє мідний змійовик від можливого пережигания.
4
У разі виявлення даного дефекту відразу ж виключайте газовий котел, а потім дайте йому трохи охолонути. Якщо ви виявили тільки засмічення трубки, прочищуйте її самостійно, промиваючи саму трубку звичайної кислої, що продається в господарських магазинах, але при цьому дотримуйте всіх необхідних заходів з безпеки. Коли ви виявили поломку електроніки сучасного газового котла, викликайте фахівця або відразу ж звертайтеся в сервісний центр компанії, в якій ви набували газової котел, так як самостійно усунути такі несправності ви навряд чи зможете.