Як розібрати офісний стілець. Як відремонтувати комп'ютерне крісло.

Практично всі виробники офісних крісел при виготовленні вкладають в коробку інструкцію по збірці. Проте часто виникає необхідність розбирання крісла. Варто відзначити, що зробити це досить складно.
Інструкція
1
Для роботи необхідно заздалегідь запастися молотком, зубилом або металевою трубкою, яка має круглий перетин. Діаметр трубки повинен бути близько 40 міліметрів.
2
Для початку встановіть крісло біля стіни. Після цього встаньте ногами на пятилучье особою до крісла і візьміться за підлокітники. Краще всього, якщо буде присутня людина, яка зможе підстрахувати при можливому падінні. Розгойдуйте крісло в сторони за підлокітники і потихеньку тягніть вгору.
3
У підсумку крісло повинно відокремитися від газліфта. В даному випадку переверніть хрестовину газліфтом вниз і акуратно постукуйте молотком по краю газліфта. Якщо ж це неможливо зробити молотком, скористайтеся зубилом або металевою трубкою. Пам'ятайте - вкрай не рекомендується зачіпати центр газліфта. Там розташовується кріпильна дужка, яка дуже чутлива до ударів.
4
Також може бути й інший результат подій - може відокремитися газлифт від хрестовини. Він залишиться в механізмі кочення. Тримайте крісло таким чином, щоб газлифт стирчав вниз. Потім спробуйте його розхитати ударами молотка. Стукати необхідно по верхньому щаблі. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити газлифт. Він буде потихеньку розхитуватися і виходити.
5
Після того як газлифт відділений, переходьте до витаскуванню коліщаток. У рідкісних випадках при витягуванні коліщаток, а витягуються вони руками, металевий стрижень залишається в хрестовині. Дістати його ви зможете за допомогою плоскогубців. Повернути його на місце можна за допомогою молоточка або ж вручну. Якщо необхідно зняти механізм кочення, викрутивши чотири гвинта.
6
Перед тим як виконувати розбирання офісного стільця, рекомендується проконсультуватися з фахівцями. Також зверніть увагу - при самостійній розбиранні ви можете втратити гарантію на товар.