Як зшивати в'язані деталі. Як правильно зшити в'язані деталі.

Окремі деталі в'язаних виробів потребують з'єднанні. Виконати оформлення та з'єднання елементів можна кількома способами, вибір яких залежить від типу деталі та виду обробки. Зшивати в'язані деталі слід тільки після прання та сушіння.
Вам знадобиться
  • голка для зшивання в'язаних деталей
Інструкція
1
Виберіть деталі, які потрібно з'єднати непомітними швами. Зазвичай таким швом з'єднують окремі елементи, виконані панчішної в'язкою - плечі і полички светрів і пуловерів, дві половинки капюшона, передню частину і спинку.
2
Виконайте шов «петля в петлю (горизонтальний). Пров'яжіть додаткові ряди контрастними нитками і отутюжьте деталі вироби. Зніміть зі спиці петлі завершального ряду і розпустіть додаткову нитку. Розташуйте деталі з утворилися відкритими петлями друг над другом. Закріпіть робочу нитку (бажано взяти нитку того ж кольору, що й виріб) і послідовно з'єднайте відкриті петлі з обох сторін.
3
Виберіть деталі, яких необхідно пришити або обробити останній ряд. Це можуть бути кишені, планки і бейки, які необхідно приєднати до основного полотну.
4
Виконайте Кеттельний шов. Пров'яжіть кілька рядів додаткової бавовняної або будь контрастною ниткою. Після прасування нитка розпустіть, і працюйте з відкритими петлями. Петлі завершального ряду залиште відкритими, робочу нитку відірвіть з запасом приблизно в 3 довжини ряду. Просмикніть нитка в голку і введіть її в першу петлю зверху - виведіть її в другу петлю знизу. Так само обробіть всі петлі до кінця. Для пришивання деталей також використовуйте шов «кеттлевка.
5
Шов «фігурна кеттлевка використовується для обробки горловини, приєднання дрібних деталей, часто в жіночого та дитячого одягу. Кеттлевку можна виконувати здвоєних і прибудованих способами. Принцип з'єднання деталей такий же, як і у простого Кеттельний шва, але петлі зшиваються по 2 і 3 штуки.
6
Сшейте деталі, пов'язані в одному напрямку, вертикальним швом. Деталі, які потрібно зшити з лицьового боку, з'єднують вертикальними швами. Підготовлені краю вироби з'єднують за крайні кромочні петлі. Зшивати в'язані деталі з рельєфним візерунком слід інакше - вводите голку в протяжку за матеріалами кромок петлями.