Як пофарбувати панель ВАЗ. Як пофарбувати тарпеду в машині.

Передня панель салону машини - одна з найпомітніших деталей інтер'єру авто. Автомобілі ВАЗ не є винятком. Часто від часу або недбалої експлуатації пластик вицвітає, а фарба йде пятнамі.Ітак, як пофарбувати панель машини ВАЗ самостійно, не звертаючись в автосалон?
Вам знадобиться
  • - розчинник або інший обезжириватель;
  • - грунтовка для пластику;
  • - матова фарба;
  • - наждачний папір;
  • - лак (за бажанням);
  • - скотч і газети;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Візьміть скотч і газети, закрийте ті місця панелі, куди фарба потрапити не повинна. Зокрема, зверніть увагу на внутрішню поверхню лобового скла і обробку бічних дверей. За допомогою викрутки від'єднайте кришку бардачка і вийміть прикурювач.
2
Ретельно вимийте панель. Прослідкуйте, щоб пил і стара фарба були ретельно видалені. Потім візьміть розчинник і знежирте пластик панелі.
3
Розведіть ґрунтовку і нанесіть її на панель автомобіля. Почекайте 20 хвилин, щоб шар грунтовки висох. Повторіть процедуру ще кілька разів з однаковими часовими паузами. Не наносіть більше трьох шарів на одну поверхню пластика. При неакуратної грунтовці можлива поява патьоків і крапель. Якщо цього уникнути не вдалося, візьміть наждачний папір. Пройдіться наждачним папером по поверхні і зачистите всі нерівності. Дайте панелі просохнути і ретельно вимийте деталь. Ще раз знежирте тепер уже загрунтовану поверхню і приступайте до фарбування.
4
Розведіть фарбу відповідно до інструкції підприємства-виробника. Потім нанесіть перший шар фарби. Він повинен бути тонкий і рівномірний. Дайте просохнути поверхні приблизно 20-25 хвилин. Далі нанесіть другий шар фарби, вже більш масивний. Зверніть увагу на однорідність барвника. Дайте просохнути фарбі 15 хвилин і починайте фарбувати останній, третій шар. Зачекайте, поки фарба не висохне і нанесіть на прокрашенную поверхню лак. Його можна наносити як в один, так і в кілька шарів. Перед початком кожної процедури дайте висохнути попередньому шару протягом 10-15 хвилин.
Корисна порада
Не всі автомобілісти рекомендують використання лаку на передній панелі автомобіля, тому він може сильно бліковать на сонці.