Як попередити грип.

Грип - серйозне захворювання й загрожує зазвичай ускладненнями при неправильному лікуванні. Симптоматика хвороби чимось нагадує ГРВІ, але хіба що в більш серйозній формі. Ускладнення від грипу можуть вразити кісткову систему, мозок, серце, нирки та інші органи. Особливу небезпеку хвороба представляє для вагітних жінок, маленьких дітей і старих. Лише профілактика допоможе захиститися від цього захворювання.
Інструкція
1
Поставте щеплення від грипу, якщо ви дуже боїтеся за своє здоров'я. Але вона не завжди допомагає, тому що все залежить від індивідуальних особливостей і власного імунітету. Та й різновидів вірусів багато, не можна передбачити, якою буде цього року, тому вакцинація не привід нехтувати іншими важливими способами профілактики грипу.
2
Намагайтеся уникати контактів з хворими людьми. В період сильної епідемії носите захисну маску (ватно-марлева). А якщо ви в «цікавому» положенні, то по можливості взагалі не їздите в суспільному транспорті і намагайтеся не знаходиться в місцях з великим скупченням народу. Але прогулянки на свіжому повітрі епідемія грипу скасувати не може.
3
Розставте в квартирі невеликі блюдця з дрібно нарізаною цибулею або часником. Особливо сильного запаху в приміщенні не буде, але виділяються речовин вистачить для знищення вірусів і мікробів. Міняйте цибулю (часник) раз на добу, адже виділювані бактерицидні речовини поступово випаровуються.
4
Приймайте вітамінні комплекси та імуномодулятори, якщо, звичайно, це необхідно. Проконсультуйтеся про можливі протипоказання з терапевтом, а також уточніть у фахівця, яке б засіб він вам порадив. Підтримка організму зсередини дуже важлива в період епідемії грипу. Наносите оксолінову мазь або масло чайного дерева 2-3 рази на день на слизову оболонку носа.
5
Дотримуйтесь чистоту в будинку, протирайте підлогу та інші миються поверхні слабким розчином хлорки. Не забувайте мити руки після відвідування громадських місць і перед їжею. Всі ці елементарні правила допоможуть вам пережити епідемію грипу з найменшими втратами.