Як перетворити mdf.

Mdf - це формат, який використовують для створення образу оптичного диска. Він потрібен, щоб зробити точну корпію без втрати даних. У наслідку формат mdf можна перетворити. Як же це зробити?
Інструкція
1
Перейменуйте файл mdf в iso. Це потрібно для простоти і зручності роботи. Вручну це зробити не вдасться, тому скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер програми, призначені для запису дисків і роботи з їх образами. Найпопулярнішими є Nero і Alcohol. Після цього відкрийте встановлену програму і зробіть наступне.
2
Виділіть всі файли, що мають розширення mdf, затисніть ліву кнопку миші і перетягніть їх в робоче поле програми. Потім знайдіть кнопку «Перетворити в iso». Натисніть її. Час перетворення залежить виключно від розміру файлів. Як правило, воно не перевищує півгодини. В результаті вийде файл з форматом iso, який можна використовувати на свій розсуд: переписати образ на лазерний диск, за допомогою додаткового програмного забезпечення встановити інформацію на свій персональний комп'ютер і т.д.
3
Зверніться по допомогу до друзів. Якщо у вас з якоїсь причини не виходить перетворити mdf файл, попросіть допомоги у більш досвідчених у цьому питанні товаришів. Але це вже крайній випадок. Коректно встановіть на ваш персональний комп'ютер необхідне програмне забезпечення активуйте його відповідно до умов ліцензійної угоди і перетворюйте образи з одного формату в іншій. За великим рахунком формати mdf і iso не так вже сильно відрізняються.
4
Задумайтесь, чи є сенс перетворювати mdf? Образи одного і того ж диска в цих двох форматах займають однаковий об'єм на жорсткому диску, використовуються одними і тими ж додатками, єдина різниця в тому, що iso читається трохи швидше через те, що він краще структурований. Але знову ж, це відмінність не так суттєво.
5
Не заводьте для перетворення занадто багато файлів, це може спричинити за собою некоректну роботу програмного забезпечення, або процес триватиме надто довго. Конвертуйте групи максимум з 5-10 файлів в залежності від технічних характеристик вашого персонального комп'ютера.