Як видалити Аваст з реєстру. обліковий запис аваст.

Avast - відома антивірусна програма, яка непогано справляється зі своїми обов'язками по захисту комп'ютера від дій шкідливого ПЗ. Однак видалити її, якщо виникне така необхідність, буде не простіше, ніж який-небудь настирливий троян.
Інструкція
1
Для видалення Avast її розробники написали спеціальну утиліту aswclear.exe. Завантажити її можна за посиланням: http://www.avast.com/uninstall-utilityУстановите програму на ваш комп'ютер. Натисніть «Пуск», «Завершення роботи» і «Перезавантаження». Після короткого звукового сигналу натисніть клавішу F8. У «Меню варіантів завантаження» вибирайте «Безпечний режим».
2
Запустіть виконуваний файл aswclear.exe. В поле Select product to uninstall розкрийте список, натиснувши на трикутник вершиною вниз, і вибирайте назву назва вашої версії Avast. Якщо буде потрібно, вкажіть мережевий шлях до папки, в яку ви встановили цю програму. Натисніть кнопку Uninstall. Хід процесу буде відображатися у вікні Uninstall progress. Після видалення програми дайте відповідь «Так» на запит перезавантаження комп'ютера.
3
Якщо ви відразу скористалися цією утилітою, Avast буде успішно видалено. Однак якщо до цього були спроби видалити папку з програмою з директорії Program Files, в реєстрі можуть залишитися сліди, які завадять встановити іншу антивірусну програму. Завантажте комп'ютер в безпечному режимі. В меню «Пуск» натисніть «Виконати» і наберіть у командному рядку regedit.
4
В «Редакторі реєстру» в меню «Правка» натисніть «Знайти» і в вікно пошуку введіть Avast. Поставте прапорці біля пунктів «Імена розділів» і «Імена параметрів» .Право клавішею миші клацніть по знайденій гілці, з контекстного меню вибирайте опцію «Дозволи». У вікні «Групи або користувачі» відзначте свій обліковий запис, в вікні «Дозволи» ставте прапорець біля пункту «Повний доступ» і натисніть ОК для підтвердження.
5
Знайдену папку видаліть, натиснувши Delete.Повторіте пошук, вибравши в меню «Правка» команду «Знайти далі». Видаляйте всі знайдені сліди Avast.
6
Почистити реєстр можна за допомогою спеціальних програм - наприклад, RegCleaner. Запустіть програму. В головному меню вибирайте «Пошук». У вікно введіть Avast. Видаліть всі знайдені елементи. Перейдіть в меню «Автозавантаження» і видаліть звідти все, що має відношення до Avast.
Однією з найбільш популярних антивірусних програм є програмний продукт чеської компанії Avast Software - антивірус Avast !. Він залишається виключно привабливим для індивідуальних користувачів тому, що їм пропонується абсолютно безкоштовна версія, що дозволяє забезпечити високий рівень захисту системи від всіх найбільш поширених загроз з боку шкідливих програм. Цим Avast вигідно відрізняється від іншого антивірусного програмного забезпечення, як вітчизняного виробництва, так і створеного великими західними компаніями, яке, як правило, є платним.

Проте в деяких випадках може виникнути необхідність відключити Avast. Приміром, така ситуація може виникнути при спробі встановити програмне забезпечення, яке Avast помилково визначає як інфіковане вірусом. Зрозуміло, робити це рекомендується лише в тому випадку, якщо ви абсолютно впевнені в безпеці встановлюваного програмного забезпечення (зокрема, категорично не рекомендується відключати антивірус навіть на короткий час, якщо комп'ютер підключений до мережі Інтернет, адже інтернет-атака на вашу систему може статися в будь-яку секунду) .Для тимчасового відключення Avast слід:

  1. Знайти значок Avast в системному треї (поряд з системним годинником) і клацнути по ньому правою кнопкою миші. У Avast версії 5.0 значок нагадує кулю оранжевого кольору із стилізованою літерою «а».
  2. У контекстному меню вибрати пункт Управління екранами Avast. Екранами в цій програмі називаються захисні засоби проти всіляких електронних погроз. У розпочатому вкладеному меню можна вибрати, на який термін слід відключити екрани Avast - від 10 хвилин до відключення «назавжди», тобто до ручного включення.

При необхідності повністю прибрати Avast з комп'ютера слід скористатися стандартними засобами, пропонованими Windows для видалення встановлених додатків: відкрити Панель управління, вибрати розділ «Програми та засоби», знайти значок Avast і натиснути кнопку «Видалити» .Якщо повністю прибрати Avast таким способом не виходить (наприклад, програма сильно пошкоджена), або ж після видалення все одно з'являється повідомлення про те, що в системі встановлений Avast, скористайтеся пропонованою розробниками утилітою aswClear (її можна завантажити з сайту програми http://www.avast.com/uninstall-utility).