Як додати друзів в Мейл.

Мабуть, у кожного активного інтернет-користувача є своя електронна пошта. Спілкуючись з друзями, родичами і колегами, користувачі мають великий список контактів на пошті. Як систематизувати всі адреси?
Інструкція
1
Люди, які принципово хочуть розмежувати свою особисту і ділову життя, заводять різні номери телефонів та електронні поштові адреси: одні призначаються для близьких людей, інші - для робочих контактів. Однак перевіряти різні поштові ящики не зовсім зручно. Набагато простіше створити групи контактів на одній електронній пошті і додавати в неї своїх друзів.
2
Подивіться на відправників листів, що приходять вам в останній час. Відзначте подумки контакти, які не хотіли б втратити. Подумайте, на які групи знайомих ви могли б розділити цих людей.
3
Перебуваючи на сторінці свого електронного ящика, клікніть на іконку «Адреси», яка знаходиться на верхній панелі інструментів ящика. Ваша адресна книга порожня. Ви можете додавати в неї контакти, створюючи загальний список, або відразу розділити друзів на групи. Якщо вам необхідна класифікація, натисніть «Додати групу» в правому верхньому куті екрану. У відкритому полі видаліть робочу назву «Нова група №1» і введіть туди необхідне для вас ім'я, наприклад, «Родичі». Натисніть на кнопку «Змінити назву». Створіть стільки груп, скільки вважаєте за потрібне.
4
Починайте додавати контакти в групи. Перейдіть до списку отриманих повідомлень. Відзначайте галочкою ті листи, чиїх відправників ви хочете зберегти в адресній книзі. Коли вибір буде завершений і прапорці розставлені, натисніть кнопку «Ще», яка знаходиться на верхньому меню поштової скриньки. У списку, функцій виберіть графу «Додати в адреси».
5
Додати адресу одного в адресну книгу можна і вручну, якщо він ще не присилав вам електронних листів. Для цього увійдіть у розділ «Адреси» і знайдіть графу «Швидке додавання». У відповідні поля введіть електронну адресу вашого друга і його нік. Якщо необхідно, розширте відомості про контакт, записавши його прізвище, ім'я та телефон. Натисніть «ОК». Тепер ваш друг доданий в адресну книгу.
6
Щоб розподілити друзів по групах, відкривайте групи по черзі, і в списку контактів (всієї адресної книги) вибирайте відповідні, ставлячи прапорці у їх адрес. Наприкінці вибору натисніть «Перемістити» і «ОК».