Як видалити анімовані шпалери. анімовані шпалери Як видалити.

Анімовані шпалери прикрашають комп'ютер і виглядають досить оригінально. Однак, в операційній системі Windows все здійснюється через робочий стіл, який з'являється при кожному зверненні до ярликів або папок. Тому наявність анімованих шпалер значно «обважнює» систему, приводячи в крайніх випадках до зависання комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Запустіть утиліту настройки оформлення операційної системи. Для цього відкрийте Панель управління і клікніть по розділу «Оформлення». В області «Екран» розташовані наступні настройки: регулювання розміру тексту, дозволу екрану, зміна заставки і фону робочого столу, підключення зовнішнього екрана.
2
Анімовані шпалери кріпляться до фону робочого столу. Клікніть на напис «Зміна фону робочого столу», щоб відкрити цей розділ. Операційна система запропонує вибрати інший фоновий малюнок для вашого робочого столу. Також варто відзначити, що можна використовувати не тільки стандартні шпалери, які пропонує операційна система, а також встановлювати за замовчуванням завантажені з інтернету. Знайти подібні файли можете на сайті oformi.net. Всі файли перевіряйте за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
3
Вкажіть розташування нового малюнка для оформлення фону робочого столу. Натисніть на кнопку «Обзор» і пройдіть по «Диспетчер файлів» до тієї директорії, де розташовуються картинки. Виберіть потрібну і натисніть «Ок». Налаштуйте положення зображення - по центру, за розміром, замостити та ін. Натисніть на кнопку «Змінити колір фону», якщо обрана картинка не закриває всю поверхню, і потрібно підібрати до неї колір.
4
Натисніть «Зберегти зміни», і дане вікно налаштування закриється. Поверніть всі вікна, щоб подивитися на результат своїх дій. Якщо вам не подобається, як виглядає ваш робочий стіл, знову зайдіть в розділ «Оформлення» і повторіть вищеописані дії. Не забувайте зберігати всі параметри, які виробляєте в даному віконці. В цілому ж можна сказати, що видалити анімовані шпалери не важко, так як для цього не потрібно ніякого програмного забезпечення.