Як перевести гру psp. Як переводити гри на psp.

Переклад ігор на PSP потрібно в основному в тих випадках, коли гра дійсно рідкісна і неможливо дістати її російську версію або версію на іншому потрібному вам мовою. Тут вам допоможуть спеціальні програми-перекладачі.
Вам знадобиться
  • - навички програмування;
  • - програма-перекладач.
Інструкція
1
Дізнайтеся, якою мовою програмування користувалися розробники гри. Потрібну інформацію ви можете знайти на форумах обговорення даної гри. Також для деяких доступний перегляд таких даних на сайті самого виробника - варіантів багато. Найголовніше, щоб інформація була достовірною.
2
Освойте навички програмування на даній мові, якщо таких у вас немає. Зверніть увагу, що в багатьох маловідомих мовах програмування є щось запозичене від того ж C ++ та інших більш широко відомих мов. У кожному разі, для перекладу гри на іншу мову вам буде потрібно знання філософії даного методу програмування.
3
Відкрийте исходники гри у вашому комп'ютері. Якщо це образ гри у форматі, наприклад, ISO, розпакуйте його за допомогою WinRar і знайдіть файли конфігурації. За допомогою редактора відкрийте дані файли, внесіть потрібні зміни (обсяг роботи може бути величезним залежно від гри і мови програмування).
4
Знайдіть спеціальну програму, яка здійснює переклад ігор і додатків. Зверніть увагу, що вона повинна відповідати мові програмування, що використовується при розробці вашої гри на Play Station Portable. Такі програми здійснюють переклад автоматично.
5
Однак будьте уважні, переклад не завжди містить слова в ужитому в грі значенні. Також часто виникають проблеми в перекладах з англійської або на англійську мову через порядку взяття слів у реченні. Рідко трапляються програми, які хоч малою мірою враховують дану особливість.
6
Якщо вам потрібно перевести гру для Play Station Portable на російську мову, знайдіть просто русифіковану її копію на диску або у файлі образу диска. Найчастіше знайти русифіковані версії буває дуже просто, особливо якщо гра досить відома.
Корисна порада
Вивчайте іноземні мови.