Як відновити повідомлення в агента. відновлення повідомлень в mail.

Відновлення листування в більшості месенджерів відбувається за одним сценарієм - перегляд логів в папках користувача. Однак mail.ru придумали новий зручний спосіб зберігання переписки.
Інструкція
1
Скористайтеся переглядом історії повідомлень в mail agent за допомогою контекстного меню потрібного вам контакту. Виберіть пункт «Архів повідомлень». Якщо з історії були вилучені всі дані, ви можете їх відновити за допомогою поштової скриньки. Зверніть увагу, що дана функція з'явилася зовсім недавно в списку послуг сервісу, тому повна історія листування, починаючи з самого початку розмови з контактом, може бути не доступна.
2
Відкрийте ваш поштовий ящик, за допомогою якого ви здійснюєте вхід в mail agent. У списку отриманої кореспонденції знайдіть листи, в темах яких зазначена позначка mail agent'а. Зверніть увагу, що в деяких версіях програми повинна бути включена функція відправки повідомлень на поштову скриньку. Це робиться на настройках програми на вкладці повідомлень про вхідні повідомлення.
3
Перегляньте записи на комп'ютері, багато клієнтів для обміну повідомлень зберігають інформацію з історією повідомлень на жорсткому диску, mail agent тут також не виняток. Для перегляду активуйте режим відображення прихованих файлів і папок на вашому комп'ютері (Панель управління-Властивості папки-Вид-Відображати приховані папки і фали). Зайдіть в папку зберігання логів програми і відкрийте їх за допомогою блокнота.
4
Наступного разу робіть резервну копію таких даних в окремому текстовому файлі. Іноді даний документ видаляється при очищенні історії повідомлень, проте для деяких версій він залишається в первісному вигляді. Директорія знаходження таких файлів - Application Data в папці користувача операційної системи на локальному диску. Коли відкриєте її, можливо, знадобиться відкрити ще й MRA і Roaming, але все може залежати від налаштувань користувача і версії програми. Видимість папок обов'язково повинна бути налаштована, в іншому випадку директорія і вміст будуть недоступні для перегляду.
Корисна порада
Встановлюйте пароль на ваш профіль у месенджерах, щоб заборонити перегляд історії повідомлень.