Як прошити картридж 4200.

Прошивка чіпсета картриджа - стандартна процедура для його подальшого функціонування після перезаправлення. Зверніть увагу, що крім даної процедури існують альтернативні методи перепрограмування картриджа.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки;
  • - програматор.
Інструкція
1
Скачайте програму перепрошивки картриджів, відповідну вашій моделі. Найкраще користуйтеся останніми версіями, але, серед наявних віддавайте перевагу тим, які мають коментарі і позитивні відгуки. Ознайомтеся з інструкцією з перепрошивки, прикладеної до програми.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете виконати необхідну для перепрошивки послідовність, зверніться до допомоги фахівців сервісних центрів, які зроблять це без ризику для вашого картриджа. Також зверніть увагу, що існує альтернатива перепрограмуванню - це заміна чіпа картриджа. Дізнайтеся, який саме з варіантів найбільш зручний для вас.
3
Якщо ви все ж зважилися на перепрошивання картриджа Samsung 4200, придбайте спеціальний програматор. Цей пристрій можна придбати в магазинах радіотехніки, комп'ютерних магазинах і обслуговуючих копіювальні пристрої сервісних центрах. Також можна замовити даний пристрій на міських форумах або зробити його самостійно, якщо ви володієте відповідними навичками.
4
Ознайомтеся з інструкцією по використанню програматора чіпсетів картриджів. Знайдіть у вашій програмі прошивки потрібні вам схеми і, відповідно вказівкам меню, перепрограмуйте картридж, задавши для нього нові параметри.
5
Після перепрограмування очистіть ваш картридж від залишків тонера, оскільки в іншому випадку якість друку не буде відповідати очікуваному, можуть з'явитися смуги і непривабливі розлучення на документах, плями і прогалини. Засипте тонер в контейнер. Краще всього не засинайте його до кінця, оскільки він весь все одно не витратиться. Після цього встановіть перепрошитий картридж в принтер. Якщо він буде розпізнаватися в якості повного і друк буде відбуватися без будь-яких проблем, значить ви все зробили правильно.
Корисна порада
Купуйте комплекти, що містять тонер і чіп, які підходять вашої моделі.