Як купити годинник.

Якщо раніше годинники були необхідністю, то зараз з їх функціями цілком справляється мобільний телефон. Однак, незважаючи на це, годинник все одно залишаються ознакою солідності та діловитості. Якщо ви вирішили вибрати собі наручний годинник, але не знаєте, з чого почати, то інструкція нижче - для вас.
Інструкція
1
Визначтеся з механізмом годин, який вам потрібен. Всього існує три типи годин: механічні, кварцові і електронние.Механіческіе годинник працюють від туго заведеної пружини. Пружина повільно розкручується і приводить в рух маятник, який, в свою чергу, змушує працювати годинниковий механізм. Коли ця пружина розкручується до кінця, то годинник зупиняються і їх потрібно знову завести, тобто, закрутити пружину. Похибка такого годинника складає від 40 до -20 секунд на добу, і щоб її ліквідувати, деякі годинник забезпечений автоматичним заведенням. Кварцові годинники працюють від звичайної або сонячної батареї, а маятник в них заміщений кристалом кварцу. Похибка кварцових годин становить від 20 до -20 секунд на місяць і їх не потрібно подзаводіть.Електронние годинник - це теж кварцові годинники, але з цифровим дисплеєм. Якщо такий годинник буде поспішати чи відставати, то можна просто вручну задати потрібний час.
2
Визначтеся з корпусом ваших майбутніх годин, адже від цього матеріалу залежить довговічність, зовнішній вигляд і, що важливо, ціна ізделія.Самие дешеві годинник зроблені з алюмінію і дуже недолговечны.Пластмассовые годинник також можуть бути не кращої якості, але можна знайти і дуже хороші і дорогі екземпляри, як, наприклад, годинник фірми Casio.Часи з нікелевим покриттям при постійному носінні можуть викликати алергію.
3
Вибирайте годинник з покриттям без напилення, так як це напилення з часом може стертися і подряпатися, і тоді годинник будуть виглядати не кращим чином.
4
Зверніть увагу при виборі на циферблат і захисне скло. Циферблат може мати самий різний вид, буває забарвлений в різні кольори. Стрілки можуть фосфоріціровать, щоб можна було розгледіти час в темряві. Пам'ятайте, що циферблат - це обличчя вашого годинника.
5
Поставтеся відповідально до вибору матеріалу для захисного скла. Самий міцний матеріал - це штучний сапфір, найпопулярніший - кришталь, а от пластик - найдешевший, але дуже недовговічний, його легко подряпати і він з часом мутніє.
6
Тепер уважно вивчіть браслети потенційних годин. Браслети, зроблені з кераміки, пластику або силікону недовговічні і дешеві, такі краще вибирати для дитячих годин.
7
Якщо ви хочете придбати годинник з шкіряним ремінцем, то будьте готові, що його час від часу доведеться міняти. Краще вибирайте металеві браслети з литого профіля.Самий надійний кріпильний замок на браслеті - «метелик» або кліпс-автомат.
8
Визначтеся, чи потрібні вам додаткові функції годинника - підсвічування циферблата, функції будильника, календаря, тахометра та інші.
9
Тепер, зіставивши всі ці факти, ви можете сміливо йти в магазин і вибирати собі годинник. Якщо не впевнені у виборі, то попросіть допомоги у продавця-консультанта, детально описавши йому, що ви хочете від свого приладу.
Швейцарські годинники - це зразок точності. Недарма про пунктуального людини говорять: «Він точний, як швейцарський годинник». Але крім того, це і символ надійності. Тому якщо ви хочете уславитися респектабельним джентльменом, купите собі годинник однієї з відомих швейцарських марок.
Інструкція
1
Купіть тур до Швейцарії (наприклад, на гірськолижні курорти) і в один з вільних днів вирушайте в Цюрих на Банкхофштрассе для того, щоб купити годинник. Однак будьте готові до того, що ціни на годинник на цій знаменитій вулиці банкірів, ювелірів і годинникарів можуть вас неприємно здивувати, хоча саме там розташовані найкращі магазини, торгуючі найвідомішими марками годин.
2
Прогуляйтеся по іншим вулицям. Придивіться до вивісок над магазинами. Зайдіть в один з них. Чи не дивуйтеся, якщо обстановка маленького салону буде виглядати біднуватий: в Європі, а тим більше в Швейцарії, не прийнято виставляти напоказ свій достаток. І часом в таких невеликих магазинах ви зможете купити відмінні годинник за нижчими цінами.
3
Обов'язково запитайте у продавця документи, що підтверджують те, що він є офіційним дилером того чи іншого виробника годинників. Якщо документів у продавця немає, розвертайтеся і йдіть. Можливо, що в цьому салоні торгують годинами б/у, надавши їм товарного вигляду.
4
Якщо ж з документами все гаразд, виберіть годинник. При покупці годинників ви можете попросити знижку до 10%. Але починати краще з 3%. У кожному разі, дилер не виявиться в програші.
5
Якщо часу у вас обмаль, ви можете придбати годинник і в дьюті-фрі одного зі швейцарських аеропортів. Однак там не такий широкий вибір і до того ж, ви можете пригадати з ціною. Справа в тому, що на швейцарській митниці, за умови наявності всіх документів на годинник, що свідчать про те, що ви їх купили в цій країні (сертифікатів), повертається вся сума податкових націнок на дорогі покупки.
6
Зайдіть на сайт одного з виробників, щоб отримати весь список офіційних продавців швейцарських годинників по всьому світу. Наприклад, на http://www.mauricelacroix.com/. Виберіть марку та модель. Дізнайтеся, скільки коштуватимуть такі годинники в самій Швейцарії, а скільки - в Росії.
7
Зверніть увагу: ви можете купити годинник набагато дешевше, якщо модель вийшла з моди або не користується популярністю у цінителів (таке теж буває). Будьте уважні при покупках через інтернет. Вам можуть продати годинник б/у або стару модель за вищою ціною. Для того щоб дізнатися про новітні моделі, відвідуйте офіційні сайти виробників і читайте регулярно публікуються там звіти про презентації нових моделей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N7e-HEgJEiY
Зверніть увагу
Як купити справжні годинник. Правильна покупка швейцарських годинників. Для того, щоб знизити ризик придбання підробок, ми рекомендуємо Вам два способи покупки годин. По суті, обидва вони є купівлею у офіційних дилерів швейцарських марок. Але другий володіє додатковими перевагами. 1. Купівля годин на спеціалізованому магазині.
Корисна порада
Як купити годинник CASIO і не прогадати !? Зараз на вітчизняному ринку присутня величезна кількість фірм пропонують Вам купити годинник фірми CASIO, на що треба звернути увагу при покупці годинників Сasio. Істотний відсоток цих продавців пропонує Вам купити годинник фірми CASIO ввезені за сірими схемами, тобто такий товар не має офіційної гарантії, фірмової інструкції, її перекладу на російську мову, а часто ...