Чому болить лівий бік. печіння в лівому боці при запаленні сечоводу.

Болі в лівому боці не виникають випадково. Їх джерелом можуть бути серйозні захворювання якого-небудь внутрішнього органу, розташованого в організмі людини повністю або частково ліворуч: серця, селезінки, сечоводу, лівої легені або лівої нирки, шлунка, кишечника, підшлункової залози. У жінок больовий синдром виникає і внаслідок запалення лівого яєчника або лівої маткової труби. Точний діагноз має поставити лікар. Однак попередньо визначити, з яким саме органом пов'язані больові відчуття, можна по локалізації та характеру болю.
Інструкція
1
Розділіть подумки живіт (від грудей до стегон) на 4 квадрати: правий верхній, правий нижній, лівий верхній, лівий нижній. Визначте, в якому з лівих квадратів знаходиться найболючіша точка: в нижньому або в верхньому. Від цього багато в чому залежить постановка правильного діагнозу.
2
У верхньому лівому квадраті живота відчувається біль при захворюваннях серця, шлунка, селезінки, підшлункової залози. Відповідно може бути поставлений один з наступних діагнозів: гастрит, лівобічний пієлонефрит, розрив або інфаркт селезінки, стенокардія, інфаркт міокарда, лівостороння пневмонія, панкреатит та ін.
3
Біль в нижньому лівому квадраті живота свідчить про проблеми кишечником і інфекційних захворюваннях статевих органів. У жінок вони можуть бути викликані також кістою лівого яєчника або позаматкової вагітністю.
4
Проаналізуйте всі виниклі хворобливі відчуття. За інтенсивністю, характером болю і супутніх симптомів лікар проводить первинну діагностику внутрішніх органів.
5
Біль, викликана інфарктом міокарда, має різкий і пекучий характер. Все серцеві напади супроводжуються також задишкою, болями в лівій руці, лівій половині шиї, слабкістю, пітливістю, нечітким пульсом і т.д. Часто люди в передінфарктному стані скаржаться на страх смерті, що не є характерним симптомом при захворюваннях інших органів лівої половини тіла.
6
Гостра ріжучий біль в лівому боці виникає при розриві селезінки. Крім того шкіра навколо пупка придбає синюшний відтінок. Через внутрішньої кровотечі можлива втрата свідомості.
7
Хвороби шлунка (гастрит, виразка) нагадують про себе ниючими болями, що виникають після їжі (гастрит зі зниженою кислотністю) або при порожньому шлунку (гастрит з підвищеною кислотністю, виразка). Також ви можете відчувати нудоту, часті позиви до блювоти, неприємний присмак у роті, відрижку і важкість у шлунку. Різкий біль, як би від удару гострим ножем може виникнути при прориві виразки шлунка. Вона буває такої сили, що людина втрачає свідомість.
8
Про запалення підшлункової залозі (панкреатиті) можна судити по хворобливості зліва і в центрі живота. Різкий біль оперізує лівий бік і спину, підвищується температура. Напад панкреатиту супроводжується блювотою.
9
Захворювання кишечника (коліт) діагностуються по тупим і ниючим болів. До них також приєднується здуття живота, втрата апетиту, бурчання, наявність в калі крові і гною.
10
На проблеми в жіночої репродуктивної системи вказують болю, пов'язані з менструальним циклом. Він або порушується, або припиняється зовсім. В останньому випадку необхідно негайно обстежитися на наявність позаматкової вагітності.
11
Больові відчуття в лівому боці можуть бути викликані і іншими захворюваннями. Пам'ятайте, що навіть при болю невеликої інтенсивності потрібно звертатися до лікаря. Тільки фахівець зможе визначити всю серйозність захворювання і призначити своєчасне і адекватне лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nBieydUT-HQ
Корисна порада
До приїзду лікаря не рекомендується приймати знеболююче, т.к. це може змінити характер болю і ускладнити діагностику