Як поставити пароль на локальну мережу.

Сучасні локальні мережі мають кілька ступенів захисту. Необхідно використовувати саме ті параметри, які дозволять забезпечити максимальну безпеку вашої комп'ютерної мережі.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно захистити бездротову мережу, побудовану за допомогою Wi-Fi роутера, то налаштуйте цей пристрій. Виберіть будь-який комп'ютер, підключений до мережі, і запустіть інтернет-браузер. Введіть IP-адресу роутера для входу в меню його налаштувань. Перейдіть до пункту Wireless Setup.
2
Оберіть найбільш актуальний тип безпеки бездротової мережі. Використовуйте якісні протоколи захисту, наприклад WPA2-Personal. Тепер встановіть пароль, ввівши його в поле Password. Не використовуйте легкий пароль. В ідеалі він повинен складатися з сукупності цифр, латинських букв і спеціальних знаків.
3
Встановіть галочку поруч з пунктом Hide SSID. Це необхідно для приховування мовлення точки доступу. Тепер підключитися до вашої мережі можна буде тільки після створення нового бездротового з'єднання, правильно ввівши ім'я точки доступу і пароль. Збережіть параметри роботи Wi-Fi роутера і перезавантажте його.
4
Якщо вам потрібно забезпечити безпеку комп'ютерів, підключених до провідної мережі, то налаштуйте параметри кожного ПК. Відкрийте панель управління і перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом. Знайдіть у лівій колонці меню «Змінити додаткові параметри спільного доступу" та відкрийте його. Виберіть наразі використовується профіль, наприклад «Загальний». Активуйте пункт «Включити мережеве виявлення». Перегорніть сторінку вниз і знайдіть параметр «Включити загальний доступ з парольного захистом».
5
Натисніть кнопку «Зберегти зміни» і перезавантажте комп'ютер. Тепер створіть нового користувача, відключивши йому функції адміністратора. Обов'язково встановіть пароль для даного облікового запису. Тепер для підключення до цього ПК необхідно використовувати ім'я даного користувача і встановлений пароль. Виконайте аналогічну настройку інших комп'ютерів. Краще використовувати ідентичні імена і паролі, щоб їх було легше запам'ятати.