Як зробити майку.

Як відомо, речі, зроблені власними руками, цінуються набагато дорожче фабричних. Своїми руками можна створити абсолютно оригінальну, красиву річ, якої не буде більше ні в кого з ваших знайомих. Якщо ви хочете мати в своєму гардеробі таку річ, то спробуйте своїми руками зв'язати симпатичну річну маєчку. Для виконання цієї роботи вам знадобиться 200 гр. пряжі щільністю 100 гр./430 м. одного кольору і ще 30 гр. пряжі іншого кольору для обробки, а також гачок №2. Нижче ви знайдете докладну інструкцію з виконання.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - гачок №2
Інструкція
1
Почніть в'язати передню частину. Наберіть число повітряних петель, кратне чотирьом і ще одну петлю для виконання краю. Тепер в'яжіть передню частину рівними рядами до пройми. Потім відступите 4 см. Від краю, щоб зробити пройму і зв'яжіть ще кілька рівних рядів.
2
В'яжіть, звужуючи ряди від вирізу горловини і до пройми. У вас вийде одна бретелька. Другу бретельку потрібно буде в'язати з окремих елементів, використовуючи техніку зчіпного мережива.
3
Аналогічним чином зв'яжіть задню частину майки.
4
Сшейте разом передню і задню частину.
5
Використовуючи нитку контрастного кольору, зв'яжіть прикраси для маєчки - квіти і листя. Зв'яжіть три квітки, з вісьмома, сім'ю і шістьма пелюстками відповідно, а також круглий елемент і листочки.
6
Щоб зв'язати квітка з вісьмома пелюстками, наберіть ланцюжок з 10 повітряних петель, з'єднайте в кільце і в'яжіть квітка по схемі. Листя в'яжіть за схемою стовпчиками без накиду. Для круглого елемента наберіть ланцюжок з 8 повітряних петель, з'єднайте в кільце, обв'яжіть двома рядами стовпчиків без накиду.
7
Тепер зшийте готові декоративні елементи, круглий елемент з рештою з'єднайте ланцюжками з повітряних петель.
8
Обвяжіте нижню кромку майки чотирма рядами стовпчиків, щоб вийшла облямівка. Перший ряд в'яжіть стовпчиками без накиду, роблячи між ними арочки з повітряних петель.
9
Другий ряд в'яжіть так: три стовпчики з накидом за отриману арочку, три повітряні петлі, стовпчик з накидом за арочку, три повітряні петлі, чотири стовпчики з накидом за арочку і так далі.
10
Третій ряд в'яжіть ниткою іншого кольору за схемою: стовпчик з накидом в кожну арочку, чотири повітряних петлі. Четвертий ряд в'яжіть так само, як третій.
11
Красива оригінальна майка готова. Можете сміливо виходити в ній на вулицю і дивувати оточуючих своєю майстерністю.