Як оновлювати програми на айфоне. Як оновити карти на iphone.

Виконання оновлення додатків, встановлених на iPhone, передбачає поглиблених пізнань в схемі роботи операційної системи мобільного пристрою і може бути виконано користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що версія бажаного додатки сумісна з програмним забезпеченням iPhone: визначте свою версію ПЗ («Налаштування» - «Основні» - «Інформація про пристрій») і ознайомтеся з вимогами додатка в магазині додатків AppStore.
2
Виконайте оновлення прошивки мобільного пристрою в разі несумісності програми та встановіть на комп'ютер останню версію програми iTunes.
3
Відкрийте програму AppStore на iPhone і натисніть кнопку Updates в правому кутку нижній панелі інструментів вікна програми.
4
Дочекайтеся визначення доступних оновлень і натисніть кнопку «Оновити все» в лівому верхньому кутку вікна програми або вкажіть необхідний додаток у списку і відновите його вручну.
5
Введіть значення облікового запису та пароля у відповідні поля вікна запиту і дочекайтеся завершення процесу встановлення оновлень.
6
Натисніть кнопку «Пуск» на комп'ютері для виклику головного меню операційної системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання альтернативної процедури оновлення додатків, встановлених на мобільний пристрій.
7
Виберіть пункт iTunes і запустіть програму.
8
Розкрийте пукт «Програми» в лівій панелі вікна програми iTunes і натисніть на стрілку, розташовану поруч з рядком «Перевірити наявність оновлень» в нижньому правому куті вікна програми.
9
Дочекайтеся визначення доступних для завантаження оновлень і натисніть кнопку Download All Free Updates.
10
Оберіть підлягають оновленню програми в списку при необхідності виконання операції в ручному режимі і натисніть кнопку «Оновити».
11
Виконайте підключення iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і вкажіть свій мобільний пристрій в панелі програми iTunes.
12
Оберіть розділ «Програми» у верхній панелі вікна пристроїв і застосуєте прапорці на полях додатків, які підлягають оновленню.
13
Натисніть кнопку «Синхронізувати» для виконання оновлення обраних додатків.