Як розшити плаття бісером. Як розшити чорне вечірнє плаття биссером.

Трапляється, що старе плаття вам набридає, а для повного шику нового явно чогось не вистачає. Хорошим варіантом вирішення такої проблеми є бісер. Їм можна розшити частина плаття або майже всю його поверхню.
Вам знадобиться
  • Ножиці, нитки, бісер, голка.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з результатом, який ви хотіли б отримати. Бісер на сукні може зображати який-небудь малюнок, наприклад, квітка, сердечко або зірочку. Також даний елемент декору може окреслити контур декольте, рукави або подолу сукні. Слідкуйте за тим, щоб відтінок бісеру поєднувався з колірною гамою сукні. Наприклад, дуже добре поєднуються синій, фіолетовий і білий кольори або червоний, чорний і білий. В даному питанні важливо обійтися без надмірностей.
2
Одиночні бусинки кріпляться на плаття так само, як і ґудзики. Щоб зробити ряд з бісеру, скористайтеся швом «вперед голку»: при кожному зовнішньому стьобанню на голку нанизуйте одну намистинку, яка закріплюється внутрішнім стібком. Така вишивка дуже зручна, оскільки вона не настовбурчується, а сукня буде легко складатися.
3
Щоб ряд з бісеру виглядав більш красиво і рівно, після його завершення простягніть нитку через всі пришиті бусинки. Також рівну і щільну лінію вам допоможе створити шов «стебловий», на відміну від шва «вперед голку» нитка протягується в одну і ту ж намистинку двічі, тим самим міцніше закріплюючи її.
4
Якщо ви вирішили вишити на плаття малюнок, то перший ряд бісеру пришивайте по контуру картинки, наступний ряд буде щільно прилягати до першого і так далі. В даному випадку напрямок шва підкреслює форму предметів.
5
Також сукню можна розшити пензликами з бісеру. Для цього на нитку, на кінці якої зав'язаний маленький вузлик, нанизуйте потрібну кількість бусинок. Далі голка з ниткою пронизує тканину сукні в тому місці, де б ви хотіли бачити пензлик. Потім з внутрішньої сторони сукні зав'яжіть вузлик, пензлик залишиться висіти зовні. Можна зробити цілий ряд щільних пензликів або ж хаотично розподілити їх по сукні. Фантазуйте, і ви легко перетворите ваш одяг.