Як змінити колір друку.

Щоденне складання одноманітних документів призводить до того, що кожна віддрукована на принтері сторінка стає такою ж, як і попередня. Для внесення різноманітності бажано використовувати не тільки стандартний колір, але і його відтінки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office.
Інструкція
1
Для внесення різноманітності в документи, створені програмою MS Word можна використовувати інші кольори. Для версії 2007 і 2010 натисніть велику кнопку меню, потім «Файл» і виберіть пункт «Параметри сторінки». Перейдіть до блоку «Колір сторінки» і вкажіть необхідний колір. Для більш швидкого доступу в апплет «Параметри сторінки» рекомендується використовувати спеціальну кнопку на панелі інструментів.
2
Для версії 2003 і більш ранніх дану настройку можна визначити натиснувши верхнє меню «Формат» і вибравши пункт «Фон». Щоб задати певний стиль сторінці необхідно в тому ж меню вибрати пункт «Стилі та форматування», рамку можна зробити в апплете «Кордони і заливка».
3
Перед тим як приступити до роботи, а саме друку документа, виділіть весь текст, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A. Для виділеного фрагмента можна змінити колір тексту, сторінки і т.д. Натисніть кнопку з буквою «А» на стандартній панелі інструментів, щоб змінити колір тексту і кнопку з маркером для зміни кольору сторінки під текстом.
4
В інших програмах пакету Microsoft Office також є можливість змінювати зовнішній вигляд створюваного документа. Для зміни шрифту, його кольору, а також фону в презентації PowerPoint необхідно натиснути кнопку меню Office, вибрати розділ «Формат», потім натиснути на рядок «Теми».
5
Для зміни кольору тексту або самих осередків в документах Excel необхідно натиснути правою кнопкою миші на редагованої елементі і в контекстному меню вибрати пункт «Формат ячеек». У вікні, перейдіть до вкладки «Шрифт», щоб змінити використовуваний шрифт. Колір шрифту можна задати на стандартній панелі інструментів. Для зміни кольору фону перейдіть до вкладки «Вид».
6
Щоб роздрукувати документ натисніть клавіші Ctrl + P, виберіть сторінки та натисніть кнопку «Друк».