Як прикрасити ремінь.

Ремінь - це чудовий аксесуар! Він може не тільки чарівним чином доповнювати і прикрашати ваш образ, але і підкреслювати талію. Буває, що старий ремінець вже набрид, а новому явно чогось не вистачає. Таку проблему можна легко вирішити, прикрасивши ремінь.
Інструкція
1
Ремінець можна перетворити, доповнивши його різноманітними стразами, паєтками, намистинами, бісером або навіть гудзиками. Такі додаткові елементи як бісер, ґудзики, намистинки і паєтки пришиваються за допомогою голки і нитки. Важливо, щоб колір ниток поєднувався з кольором ременя. Дані прикраси можна пришити хаотично по всьому ременю, скласти з них який-небудь візерунок, або покрити всю поверхню аксесуара. Що ж стосується стразів, то їх зазвичай приклеюють. Клей повинен бути безбарвним, щоб не псувати всю композицію додатковим відтінком. Також до ременя можна прикріпити різноманітні значки і брошки.
2
Вишивка - відмінний варіант для прикраси ременя. Можна, наприклад, прострочити красивою ниткою контур ременя або навіть вишити невеликий малюнок.
3
Зараз продається величезна кількість знімних пряжок для ременів. Це один з найлегших шляхів вирішення проблеми. Просто придбайте вподобану вам пряжку і прикріпіть її до вашого ременя.
4
Крім того, ремінь можна зав'язати красивим вузлом, тобто не використовувати для його закріплення пряжку, а просто зав'язати два кінчика ременя в потрібному вам положенні.
5
Обшийте ремінь тканиною. Для цього вам будуть потрібні два шматочки тканини, схожих за фактурою і поєднуються за кольором. Наприклад, візьміть шматочок бежевою і синьою трикотажної тканини. Бежеву намотайте на ремінь так, щоб вона рівномірно покрила його повністю, потім закріпіть. Синім же шматочком оберніть пряжку і теж закріпіть його, використовуючи нитки. Таким чином, ви отримаєте дуже незвичайний і модний ремінь.
Зверніть увагу
При будь-якій роботі з ременем необхідно враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Якщо, наприклад, ремінь шкіряний або тканинний, то він легко витримає пришиті прикраси, що ж стосується штучної шкіри, то вона може просто потріскатися.