Як усунути текти акваріума.

Причин протікання акваріума може бути декілька: допущений спочатку брак при виробництві або акваріумні шви недостатньо заповнені герметиком. Непрактичні люди можуть замінити акваріум на новий. Але якщо ви не готові викидати гроші на вітер, тоді є кілька способів, які допоможуть вам усунути текти.
Вам знадобиться
  • - силіконовий герметик для акваріумів,
  • - пилочка для нігтів.
Інструкція
1
Передусім необхідно очистити шви в місцях протікання, в цьому випадку доведеться перемістити всіх рибок на час в іншу ємність і злити воду з акваріума. Приберіть всі пристосування, грунт і рослини, ретельно помийте акваріум і як слід висушіть.
2
Тепер можна приступати безпосередньо до усунення даної проблеми. Огляньте уважно шви, вони заповнені спеціальною речовиною - герметиком, який з часом втрачає свої унікальні клейові якості, після чого і відбувається порушення стикування, відповідно, акваріум починає пропускати воду.
3
Візьміть невеликий гострий предмет, це можуть бути металева пилка для нігтів або невеликий шпатель, і обережно вичистіть з шва розмоклий герметик. Дійте дуже акуратно, щоб випадково не пошкодити скло. Вичистіть абсолютно всі гумові частини цієї речовини, щоб шов залишився практично чистим. Звичайно - робота не з легких, але після ретельного очищення вам залишиться тільки загерметизувати внутрішні шви за допомогою силіконового герметика, який призначений спеціально для акваріума. Він чудово впорається з поставленим завданням.
4
Нанесіть невелику кількість герметика на внутрішній шов і постарайтеся його мокрим і намиленим пальцем заштовхати якнайглибше всередину стиків. Намагайтеся це зробити так, щоб шов був повністю заповнений герметиком, нехай краще він трохи виступає, ніж його буде не вистачати. За допомогою пилочки розрівняйте силікон і розподіліть надлишки по поверхні. Після того як всі шви будуть закладені, залиште акваріум підсихати на два дні. Через певний час наповніть його водою і подивіться на плоди ваших праць. Якщо текти що з'явилася - значить, ви зробили все правильно.
Корисна порада
Перед тим, як застосувати герметик, бажано знежирити поверхню за допомогою спирту або ацетону.
Найбільш поширеною неприємністю на кухні та у ванній напевно вважається капає кран. Крім того, що з капає крана за ніч може «ви текти » не одне відро, він ще й страшенно дратує постійними звук капає крапель. Сантехніка в цьому випадку викликати немає необхідності, адже можна зробити роботу з ліквідації течі власноруч. Ось як це робиться.
Інструкція
1
Зміна прокладки. В водопровідному крані є така річ, яка має властивість швидко зношуватися. Особливо швидко вона зношується підлогу впливом гарячої води. Результатом є підтікання крана. Ви можете зробити стійкі прокладки, які прослужать вам довше звичайних в кілька разів, зі старої автомобільної або мотоциклетної шини. Прокладку краще вирізати з бічної частини покришки (там шина тонше). Нитки корду додадуть міцності вирізаної прокладці.
2
Якщо підтікає з кільця ущільнювача, це можна виправити. Необхідно в канавку для кільця ущільнювача укласти по витків нитка в кілька витків. На ці нитки надівається кільце. Воно розтягується, що призводить до зникнення течі.
3
Шліфування сідла крана. Сідло також досить швидко старіє, стаючи причиною течі водопровідного крана. Потрібно наклеїти водостійку шкурку на головку болта, затиснути його в патрон механічної (ручний) дрилі і відшліфувати сідло крана. Після цієї нескладної операції текти усунеться, а термін служби крана значно збільшиться.
4
Забивання дерев'яної вставки. Є ще кілька варіантів, які допоможуть вам привести в порядок зношене сідло крана. Необхідно зачистити до блиску сідло, в отвір клапана забити дерев'яну вставку, після чого залити місцедефекту розплавленим оловом. Ще варіант: слід рассверлить сідло і запресувати (або поставити на фарбу) в нього втулку з латуні. Також можна встановити м'яку гумову прокладку, а також металеву шайбочку з отворами на сідло клапана.
5
Заміна колечка сальника. Позбутися від течі з-під маховика водопровідного крана можливо, якщо поміняти гумове колечко сальника на нове. Зробити таке колечко можна з пробки від пеніцилінового флакончика, в якій слід вирубати колечко, керуючись розмірами износившегося колечка. Якщо заточити один край металевої трубки, то їй легко можна вирізати рівне круглий отвір в гумової пробці. Висота з зовнішнім розміром підганяється бритвою. Видалити старий сальник і вставити новий найлегше шилом.
6
Покривання конуса воском. Якщо тече кран, який перемикає воду в ванну або в душ, потрібно вигвинтити конус крана, покрити його тоненьким шаром воску, мила або густого змазування, а потім загвинтити конус на місце.
7
Виготовлення конусоподібної прокладки. Стугонливий водопровідний кран можна «втихомирити», зробивши конусоподібну прокладку. Її можна вирізати їх твердої гуми, а потім на наждаке обточити. При цьому кран не тільки перестане гудіти, але й термін його служби збільшиться в багато разів. Це все.