Як ввести чит коди. Як вводити коди в грі Сімс.

У деяких комп'ютерних іграх немає вибору рівня складності, деяким гравцям проходження ігрового процесу може здатися досить важким завданням. У таких випадках хорошою альтернативою може стати введення спеціальних чит-кодів, які значно полегшують перебіг гри.
Вам знадобиться
  • - встановлена гра;
  • - програмне забезпечення CheMax.
Інструкція
1
Слово "чит" походить від англійського слова cheat - шахрайство. Спочатку даний термін використовувався лише розробниками ігрових комплексів, але з часом вони відкрили публічний доступ до цих кодів. У більшості створених ігор для їх введення використовується консоль. Для її запуску достатньо натиснути клавішу з символом «~» (тильда), яка знаходиться в лівому верхньому куті клавіатури (під клавішею Escape). У деяких іграх необхідно включити поява консолі в налаштуваннях.
2
Інший не менш поширений спосіб полягає в прямому введенні кодів і введіть комбінацію клавіш під час гри або коли вона стоїть на паузі. Як правило, пауза ставиться після натискання клавіші Esc або Pause Break. Наприклад, у грі GTA Vice City коди можна вводити не тільки в грі, але і в її меню, а в GTA San Andreas розробники залишили можливість введення під час ігрового процесу.
3
У деяких випадках для появи можливості введення кодів необхідно проробити невелику операцію по створенню bat-файлу або запуску exe-файла з певними параметрами. Для пошуку чит-кодів, а також інформації про способи їх введення можна скористатися інтернетом.
4
Якщо ви не знайомі з пошуковими системами, рекомендується завантажити програму CheMax, яка включає в себе велику базу описів і самих кодів. Для цього перейдіть за наступним посиланням http://chemax.ru/chemaxrus.php і натисніть «Інсталятор». Після її установки і запуску вам залишається ввести повну назву гри в пошуковому вікні і натиснути клавішу Enter.
5
У правій частині вікна ви побачите вичерпну інформацію по вашій грі. Також в описі до гри можна знайти список трейнеров і посилання, щоб їх завантажити. Трейнери - це exe-файли, за допомогою яких можна отримувати нескінченне здоров'я, манну, гроші і т.д.
6
Якщо для вашої гри не відомі чит-коди, рекомендується використовувати спеціальні програми для підміни значень. Найбільш поширена програма на сьогоднішній день - ArtMoney.