Як під'єднати гарнітуру до телефону.

Скільки б люди не говорили про шкоду телефонів і різного роду аксесуарів, наприклад, Bluetooth-гарнітур, даний девайс завжди матиме більше прихильників. Сьогодні практично кожна ділова людина змушений поєднувати кілька справ, а гарнітура дозволяє не відволікатися від виконуваних завдань.
Вам знадобиться
  • - bluetooth-гарнітура;
  • - стільниковий телефон.
Інструкція
1
Для здійснення розмови за допомогою bluetooth-гарнітури необхідно встановити з'єднання між телефоном і даними девайсом, це можна зробити за допомогою сполучення пристроїв. Сполученням називається виникнення двостороннього зв'язку. Іншими словами, після сполучення двох пристроїв володарями переданої інформації є тільки ви і ніхто не може підслухати вашу розмову.
2
Перед з'єднанням телефону і гарнітури необхідно включити обидва пристрої. Варто відзначити, що обидва пристрої повинні бути заряджені, тому в режимі сполучення збільшується витрата енергії.
3
Потім увімкніть опцію пошуку на bluetooth-гарнітурі, як правило, це і є кнопка відповіді на виклик. Натисніть на кнопку і включіть bluetooth на телефоні. Для цього перейдіть до налаштувань вашого стільникового телефону, виберіть відповідний пункт меню і виберіть опцію пошуку.
4
На екрані телефону можуть з'явиться кілька пристроїв, які є поблизу. Виберіть рядок з назвою вашої bluetooth-гарнітури і додайте в список пристроїв, які ви використовуєте.
5
Потім відправте підтвердження і введіть чотиризначний код «0000» без лапок. Після цього обидва пристрої виявляться сполученими. Якщо цього не сталося, рекомендується перевірити рівень заряду bluetooth-гарнітури, а також максимально зблизити відстань між пристроями.
6
Якщо вам так і не вдалося здійснити сполучення, рекомендується звернутися в магазин, в якому відбувалася дана покупка. Іноді з'явилася причиною може стати несправність або несумісність гарнітури зі стільниковим телефоном даної моделі.
7
У деяких випадках рекомендується оновити прошивку вашого телефону, найкраще зробити цю операцію в спеціалізованому центрі або в найближчому сервісному центрі компанії.