Як зберігати свіжу рибу.

Свіжа риба є продуктом швидкопсувним. А про те, як правильно її зберігати, знає, на жаль, далеко не кожна сучасна господиня. Також не всім відомий і той факт, що від умов зберігання свіжої риби багато в чому залежить і смак майбутнього страви.
Інструкція
1
Перш ніж прибрати свіжу рибу в холодильник, ретельно промийте її в прохолодній проточній воді і висушіть. Потім покладіть рибу на блюдо і приберіть в найхолодніше місце в холодильнику, де температура нижче нуля на 1-5 °. Свої корисні властивості заморожена таким чином риба зберігає протягом 1 доби.
2
Якщо ви плануєте зберігати свіжу рибу більше доби, обов'язково попатраєте її і очистіть від луски. Потім загорніть її в чисту промокальний папір, просочену солоною водою на пару хвилин. Далі загорніть рибу в суху ганчірку і покладіть холодильник.
3
Потрошити і чистити від луски свіжу рибу, перш ніж помістити її в холодильник на тривалий термін, просто необхідно. А от знімати з риби шкіру не рекомендується. Адже саме шкіра здатна захистити м'ясо свіжої риби від сухості.
4
Якщо натерти тушки свіжої риби порошком саліцилової кислоти і обернути їх тканиною, просоченою оцтом, можливий період зберігання продукту може збільшитися до 15 діб.
5
Стільки ж можна зберігати і свіжу випотрошену рибу, попередньо промивши її у воді і посипавши цукровим піском (на 1кг риби 1 столова ложка цукру). Цукор консервує рибу, не даючи їй зіпсуватися.
6
До моменту приготування свіжої риби діставати її з холодильника вкрай не рекомендується. Бактерії в ній легко розмножуються при кімнатній температурі, тому в холоді свіжу рибу тримайте навіть під час приготування інших інгредієнтів блюда.
7
Ніколи не зберігайте свіжу рибу поруч з продуктами, що не вимагають теплової обробки. До таких відносяться ковбаси, сири, готові салати і т.д.
8
Не допускайте і того, щоб безпосередніми сусідами свіжої риби в холодильнику були масло, молоко і сир. Сусідство з рибою може надати цим продуктам неприємний запах.
9
Важливе правило зберігання свіжої риби - Не заморожувати її вдруге, інакше вона втратить сік і багато свої смакові якості.
Звичайно, найкраще сьесть рибу свіжої відразу після того, як вона була куплена. Якщо цього не вийшло, то для того, щоб зберегти всі її цінні властивості, потрібно правильно зберігати рибу в холодильнику.
Інструкція
1
Якщо риба була куплена мороженої, і ви не збираєтеся готувати її відразу, то заберіть її в морозильну камеру, щільно загорнувши в поліетиленовий пакет.
2
Живу рибу краще зберігати у воді, але тільки до тих пір, поки вона не засне. У цьому випадку рибу необхідно відразу ж дістати з води і приготувати для подальшого зберігання.
3
Свіжу рибу , яку необхідно зберегти в холодильнику, промийте під проточною холодною водою, видаліть у неї зябра. Розріжте черевце і видаліть нутрощі, при необхідності скористайтеся для цього кухонними ножицями. Рибу почистіть від луски, промийте ще раз і обсушіть тушку зсередини і зовні паперовими кухонними рушниками або серветками.
4
Зсередини і зовні злегка присипте тушку крупною сіллю, загорніть її в харчову плівку і покладіть в камеру холодильника, призначену для зберігання риби. Температура зберігання в ній повинна бути вище 0оС. В таких умовах риба зберегтися протягом 4-5 днів.
5
Для більш тривалого зберігання рибу необхідно буде заморозити. Для цього оброблену рибу цілу або нарізану великими шматками, загорніть щільно в харчову плівку і розкладіть в морозильній камері не надто близько один до одного, щоб процес заморозки пройшов швидше.
6
Якщо поблизу немає холодильника, то рибу потрошать і, не промиваючи, пересипають зсередини і зовні сіллю, перекладають кропивою і складають у плетений кошик. Таким чином рибу можна зберегти протягом 6-8 годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pxd5nZTCGrk
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна розморожувати рибу в теплій воді.
Корисна порада
Размораживать рибу можна тільки один раз. Для цього її необхідно помістити на нижню полицю холодильника. Якщо процес потрібно прискорити, то розморозити рибу можна при кімнатній температурі, в холодній підсоленій воді або молоці.