Як зробити пов'язку.

Грип - дуже шкідливе захворювання, яке може привести навіть до летального результату, якщо не вжити відповідних заходів з лікування. Але краще робити профілактику, попереджаючи хворобу, ніж потім лікуватися. Чи не так? А одним із засобів для профілактики грипу та інших захворювань є звичайна марлева пов'язка. Її-то ми зараз і приготуємо.
Інструкція
1
Для виготовлення однієї марлевої пов'язки в домашніх умовах вам знадобиться широкий бинт, ножиці, голка з ниткою, капелюшна гумка або тасьма.
2
Отже, приступаємо. Для початку візьміть рулончик широкого бинта шириною в 14 або 15 см. Відміряйте від нього відрізок приблизно 23-25 см в довжину. Тепер складіть вирізаний відрізок бинта в чотири рази. Якщо вам здасться, що чотирьох раз не достатньо, складіть бинт в п'ять разів.
3
Тепер вам потрібно ці складання розділити або за три і два складання, або порівну. Зробіть розріз для того, щоб згодом ви могли вивернути ваше виріб. Озбройтеся голкою з ниткою і прошийте заготовку марлевої пов'язки по довгим сторонам, після чого виверніть її на іншу сторону. Розгладьте поздовжні шви, далі пальцями оформите перекат і відстрочити. Загніть краю всередину по коротким сторонам.
4
Що далі? А далі візьміть капелюшну гумку, від якої потрібно буде відрізати два відрізки по 15 см в довжину кожен. Якщо у вас такий гумки в наявності немає, можете вийняти гумку, приміром, зі старої куртки. В крайньому випадку, візьміть тесемку. Тільки якщо це у вас будуть зав'язки, зробіть їх набагато довша, ніж потрібно.
5
Тепер вставте гумку по краях вашої пов'язки з короткою її боку. Ви можете закріпити гумки або тасьму за допомогою голок або ж прошити.
Корисна порада
Не минуло й десяти хвилин, а у вас вже є марлева пов'язка. Беріть з собою кілька таких пов'язок в зимовий час, коли ризик заразитися грипом досить великий. Давайте такі маски своїм дітям, адже в будь-якому випадку доведеться купувати або робити самим марлеві пов'язки під час епідемії грипу. В іншому випадку, вашої дитини просто не пустять в школу. І не носіть одну пов'язку більше двох годин. Пов'язки потрібно періодично міняти.
Після виходу фільму «Пірати Карибського моря» і його продовжень одним з найпопулярніших костюмів на дитячих святах став костюм Джека Горобця, веселого й сміливого пірата. Та й на дорослих костюмованих вечірках теж можна побачити парочку-другу відчайдушних головорізів. Неодмінним атрибутом такого костюма є чорна пов'язка на очей , для залякування прикрашена зображенням «Веселого Роджера» - черепа з перехрещеними кістками.
Вам знадобиться
  • Щільна папір,
  • Чорний м'який матеріал - велюр, оксамит,
  • Кругла гумка чорного кольору або шкіряний чорний шнурок
  • Клей, нитки, ножиці
Інструкція
1
Виміряйте ширину очей Ниці свого пірата. На папері накресліть пряму, рівну виміряної величиною і додайте 1 або 2 см залежно від того, дитині чи дорослому ви робите пов'язку. Намалюйте зверху від прямої дугу, що сполучає її кінці, відступивши 1-1,5 см від середини. Знизу від прямої намалюйте точно також більш опуклу дугу на відстані 3-4 см. Виріжте заготовку з паперу та викрийте по ній дві точно таких же деталі з тканини.
2
Надріжте паперову заготовку в чотирьох місцях - по два надрізи зверху і знизу. Склейте по цих виточками папір, прибираючи по 2 мм в кожну виточку, щоб отримати опуклу форму пов'язки, тому, що очей під нею повинен буде моргати вільно, щоб пірат ніяких незручностей не відчував.
3
На заготовках з тканини зробіть такі ж надрізи і наклейте їх, щільно притискаючи на верхню і нижню поверхню паперової заготовки. Коли пов'язка, обклеєна тканиною, висохне, акуратно підрівняйте її по краю ножицями, щоб всі три шари були обрізані рівно і не стирчали нитки.
4
Манікюрними ножицями зробіть в пов'язці отвори і вставте в них круглу гумку або шкіряний шнурок. З білого паперу виріжте стилізований череп з кістками і приклейте на пов'язку. Дуже страшно?