Як намалювати пугача. намалювати голову сови з тінями.

Філіна не треба плутати з совою. Це інша птиця, але теж із загону совоподібних. Малюється він досить просто завдяки великим характерним рисам. Карикатурно його зображують з величезними, наче блюдце, очима. Насправді його очі не настільки великі.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -Матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. Ви будете малювати сидячого пугача, тому потрібно, щоб він помістився в повний зріст. За допомогою простого олівця починайте виконувати начерк. Намалюйте овал, розташований по діагоналі зверху зліва вниз на право. На «маківці» овалу намалюйте трапецієподібну голову і розділіть її по вертикалі серединної лінією, яка допоможе нам надалі.
2
Впишіть в трапецієподібну голову півколо, «обличчя» пугача. Від центру «обличчя», до верхніх кутів трапеції проведіть дві лінії - місце розташування майбутніх «вушок» і «брів» птахи. На тілі намалюйте загострений полуовал - крило птаха. Позначте хвіст невеликим прямокутником і намітьте напрям лап.
3
Починайте промальовувати начерк. Намалюйте загострені «вушка», мигдалеподібні очі (прослідкуйте, щоб вони були на однаковій відстані від серединної лінії) і намітьте галочкою дзьоб. На крилі намітьте пір'я птаха. Прорисуйте злегка пазури і намалюйте опору, на якій зручно влаштувалася птах.
4
Закінчите начерк олівцем. За допомогою ластику зітріть невидимі і допоміжні лінії. Згладжуйте поступово загострені кути і опрацьовуйте деталі олівцем. Намалюйте зіниці, на дзьобі намалюйте невелика плямочка - відблиск, який ви позначите при роботі в кольорі. Близько «обличчя» проведіть ще одну напівкруглу лінію, тут буде біла смуга на оперенні птиці. Домалюйте залишилися пір'я на крилі пугача, намалюйте пір'я на хвості і кігті на лапах.
5
Визначтеся з матеріалами для роботи в кольорі. Подивіться перед роботою картинки і фотографії в інтернеті, зверніть увагу на текстуру пір'я. Спочатку опрацювати фон. Потім великі деталі малюнка. А після переходите до деталей. Наносите штрихи і мазки за формою тіла, робіть акцент на пір'ї, заздалегідь визначте, де у вас знаходиться світло. Можете застосувати змішану техніку.