Як відкрити магазин штор. обладнання для штор в магазин.

Магазин-салон штор може відкрити як господар швейного цеху, так і підприємець, власної виробничої площадки не має. У другому випадку виконувати оригінальні дизайнерські рішення буде будь майстерня, з якою ви укладете договір, а вам залишиться тільки виставляти готові зразки на показ, виїжджаючи час від часу до замовника на будинок.
Вам знадобиться
  • -приміщення для магазина-салону (від 25 квадратних метрів);
  • -приміщення під швейний цех (від 50 квадратних метрів);
  • -дві-три швейних машинки і оверлок ;
  • -п'ять швачок для роботи в цеху;
  • -один-два дизайнера штор;
  • -один-два збирача карнизів з особистими автомобілями.
Інструкція
1
Підшукайте відповідне приміщення під магазин-салон штор, при цьому намагайтеся піти від звичних рішень, додавши в свою справу елемент артистизму та непередбачуваності. Салон, наприклад, може бути обладнаний як багатокімнатна квартира, кожне приміщення якої оформлено в особливому стилі, з використанням штор, зрозуміло. Для реалізації подібної ідеї добре підходить приміщення колишньої комунальної квартири із змінюють послідовно один одного кімнатами однакового розміру.
2
Вирішіть, чи будете ви налагоджувати власне виробництво штор, або доручіть виконання замовлень по вашим моделям сторонньому виробнику. Якщо організувати цех ви все-таки зважилися, орендуйте приміщення площею 50-100 квадратних метрів і підберіть відповідне обладнання. Знадобиться кілька універсальних швейних машинок і оверлок. Для обслуговування одного магазину-салону штор буде достатньо п'яти швачок, вдаватися до допомоги наладчиків або електриків можна в разі необхідності, маючи контакти кількох перевірених фахівців.
3
Організуйте роботу з клієнтами вашого салону-магазину, підібравши для роботи одного або декількох дизайнерів. Вони будуть консультувати відвідувачів магазину, виїжджати до клієнтів додому і робити необхідні виміри для виготовлення замовлення. Монтувати карнизи і вішати готові штори повинні інші співробітники - для цієї мети можна найняти людей з особистим автотранспортом на умовах відрядної оплати праці. Послуги бухгалтера, якщо ви побоюєтеся вести бухгалтерію самостійно, можна замовити в спеціалізованій фірмі, замість прийому на роботу штатних охоронців краще організувати пультової охорону, уклавши договір з одним із приватних охоронних підприємств.
Корисна порада
Щоб заощадити на оренді виробничого цеху, пошиття штор можна організувати на дому у робітниць, встановивши обладнання у кожної з них і забираючи штори безпосередньо перед монтажем замовлення.