Як випрямити шкіряну куртку. Як виправити складки на кожен куртках.

Ближче до літа багато з вас складають шкіряні куртки в шафу, але от з першим наступом холодних деньків ви виявляєте, що річ виглядає не кращим чином. Відразу виникає питання: як правильно випрямити куртку, щоб не зіпсувати її? Існує декілька простих методів, завдяки яким ваша неслухняна шкіряна річ знову буде гладкою.
Інструкція
1
Найпростіше, що може зробити кожен господар пом'ятою шкіряній речі - повісити акуратно на плічка, застебнути на блискавку або всі ґудзики і залишити отвісеться протягом декількох днів (бажано протягом тижня). Через цей час річ придбає первинний бездоганний вигляд. Але цей метод допоможе в тому випадку, якщо заломи на куртці не надто сильні і вам не терміново потрібно надіти її. Якщо ж вам потрібно скоріше впоратися з цією проблемою, тоді доведеться скористатися іншими способами.
2
Звичайно ж, ідеальний варіант - наявність в домашніх умовах парообразователя. Але не кожен може похвалитися наявністю такої техніки. Повісьте шкіряну куртку на плічка, включіть парообразователь і піднесіть його до речі на відстані не менше десяти сантиметрів, тому що при більш близькій відстані на шкірі може утворитися конденсат, який здатний зіпсувати дорогий виріб. Замість парообразователя підійде праска з функцією відпарювання - потрібно лише залити в нього воду і діяти вищеописаним способом.
3
Наберіть у ванну гарячу воду і щільно закрийте двері. Повісьте шкіряну куртку на плічка і повісьте на мотузку, яка повинна бути натягнута над ванною. Завдяки дії пара від гарячої води, шкіряна куртка досить швидко і ефективно розгладитися і без праски. У цьому випадку будьте гранично обережні, стежте за тим, щоб вода не потрапила на річ і вона не впала у ванну з гарячою водою, інакше шкіра може пожолобитися від впливу вологи.
4
В крайньому випадку, якщо ви куди-небудь поспішаєте, можете погладити шкіряну куртку праскою. Встановіть терморегулятор на найнижче значення, праска при цьому не повинен бути надто гарячий. Візьміть щільну тканину або обгортковий папір і пропрасуйте через неї куртку. Не використовуйте функцію пара.
Корисна порада
Якщо ви боїтеся зіпсувати дорогу шкіряну річ, тоді розумніше у вашій ситуації буде віддати її в шкіряну ательє або хімчистку, де вам за невелику вартість професійно Відпарити куртку на спеціальному пресі.