Як змінити колір меню Пуск. Як змінити тему панелі задач.

В операційній системі Microsoft Windows користувач може налаштувати оформлення різних компонентів «Робочого столу» відповідно до своїх уподобань. Можна змінити не тільки вид іконок, розмір написів, але і колір «Панелі задач» і меню «Пуск». Щоб налаштувати приємну для очей колірну схему, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Все настройки, які необхідні користувачу щоб змінити колір меню «Пуск», «Панелі задач» або заголовків вікон, знаходяться у вікні «Властивості: Екран». Дане діалогове вікно можна викликати кількома способами. Перший: клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу». З випадного меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші.
2
Інший спосіб: через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» виберіть будь-яке з завдань або натисніть лівою кнопкою миші на значок «Екран». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть шуканий значок відразу. Переключитися з класичного виду до виду по категоріях і назад можна, якщо натиснути на відповідний рядок-команду в лівій частині вікна «Панелі управління».
3
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». Зміна кольору меню «Пуск» відбудеться при зміні теми «Робочого столу». За допомогою меню, що випадає в розділі «Тема» виберіть той варіант, який вам сподобається. Якщо хочете встановити призначену для користувача тему, виберіть зі списку пункт «Обзор» і вкажіть директорію, в якій збережено вподобана вам тема.
4
Перейдіть на вкладку «Оформлення». В розділі «Вікна і кнопки» виберіть колір для оформлення відкриваються папок, вікон додатків, «Панелі задач» і меню «Пуск» за допомогою списку, що випадає. Для деяких шаблонів є різні колірні схеми оформлення. Щоб переглянути їх і вибрати потрібну, скористайтеся списком, що випадає в розділі «Колірна схема».
5
Після того, як визначитеся з вибором, натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна. Якщо ви передумали міняти колір оформлення значущих компонентів, просто натисніть на кнопку «Скасувати».