Як прати одяг.

Для того щоб правильно прати одяг, треба її правильно сортувати. Різні тканини, кольорові гами і способи крою вимагають різних миючих засобів, температурних режимів і способів віджимання. Змішана прання різних сортів одягу може привести до того, що речі втратять вигляд.
Інструкція
1
Перед тим, як прати одяг, дістаньте все з кишень і зробіть сортування за кольорами: світлі відтінки, темні відтінки, червоний колір, чорний колір.
2
Далі сортуйте вже в вибраній колірній гамі: шкарпетки, нижню білизну, одяг з комірцями і манжетами, дитячий одяг (до 3 років), рукавички, одяг із шовку, вироби з вишивкою (також зі стеклярусом, паєтками, бісером) , піджаки (також костюми-двійки і трійки), решта одягу. Сортування значною мірою полегшить пластиковий шафка з висуваються контейнерами, куди б можна було б складати, одночасно сортуючи речі, призначені для прання.
3
В пластиковий таз насипте пральний порошок і розведіть водою кімнатної температури або нижче. Замочіть в тазу одяг з комірцями і манжетами, рукавички, вироби з вишивкою, бюстгальтери. Вода повинна повністю покривати одяг. Пральний порошок використовуйте той, який підходить для ручного прання. Кількість порошку повинно збігатися з пропорціями, вказаними на коробці.
4
Дайте порошку подіяти як мінімум 2-3 години.
5
Обережними рухами прополощіть кілька разів одяг з вишивкою. Трохи потріть в області пахв і горловини. Підніміть і дайте стекти воді, не викручуйте. Бюстгальтери акуратно потріть в області пахв і на тасьмі, які тримають чашечки і застібки. Підніміть, поки тече вода, яка не викручуйте.
6
Одяг з комірцями (манжетами) енергійно потріть в цих областях (можна попередньо збризнути плямовивідником), потім приділіть увагу пахв і кишенях. Після акуратно вичавіть. В рукавичках розітріть кожен палець. Якщо є стійкі плями, то надіньте рукавички на руки і ретельно намильте їх господарським милом. Далі робіть рухи, начебто миєте руки, приділяючи увагу плямам і кінчиків пальців. Зніміть рукавички і вичавіть їх.
7
Наберіть в таз чистої води кімнатної температури і прополощіть одяг. Вичавлювати слід тільки те, що можна було вичавлювати при пранні. Повторіть процедуру ще 2 рази.
8
Дайте стекти воді з одягу, яку не можна вичавлювати. Струсіть і повісьте сушити. Там, де є комір, вішати слід за лінію коміра.
9
Піджаки та костюми закладіть в пластиковий таз за такою схемою: піджак скласти навпіл по лінії середини спини, рукава загорнути на одну сторону і перегнути піджак так, щоб воріт стосувався низу піджака. Жилетки складати так само, але без підгину рукавів. Брюки скласти по стрілці і перегнути по лінії колін, а потім ще раз.
10
Залийте таз водою кімнатної температури, насипте прального порошку. Комков порошку бути не повинно. Через кілька годин акуратно потріть область коміра, манжет і пахв. Вийміть з таза, дайте стекти воді і, не викручуючи, знову складіть в таз за тією схемою, яка використовувалася спочатку.
11
Залийте чисту прохолодну воду. Через годину поміняйте воду, обережними рухами вийміть одяг і дайте стекти воді. Сушити цей одяг потрібно на пластиковому тремпелів, у брюк зберігати стрілку. За такою ж технологією прати сукні з клейовий підкладкою і поролоновими подплечниками.
12
Іншу одяг періть в пральній машині, вибираючи відповідний режим прання. Якщо такої немає, то використовуйте метод замочування, як зазначено вище, але розтирайте енергійними рухами і добре викручуйте.