Як натренувати пальці.

Сильні, гнучкі, натреновані пальці рук служать вірну службу своїм господарям і в спорті, і в мистецтві, і в побуті. Взагалі, пальці тренуються все життя, оскільки постійно зайняті роботою. Але іноді буває необхідно домогтися ще більшої їх еластичності і витривалості. Наприклад, для деяких видів спорту, для більш віртуозної гри на музичних інструментах і т.д. На допомогу приходять спеціальні вправи.
Вам знадобиться
  • - еспандер кільцевої;
  • - пружинний тренажер для пальців універсальний;
  • - кульковий тренажер для пальців;
  • - чотки або намисто;
  • - пластилін, хлібний м'якуш, глина тощо.;
  • - сірники;
  • - рис і ємність для рису.
Інструкція
1
Купуйте кільцевої еспандер. Який вибрати, вам підкаже консультант в магазині спортивних товарів. Для початку можна придбати самий м'який. Важливо, щоб ви змогли стиснути його повністю. Робіть вправи на стискання кожен день, поступово збільшуючи навантаження за часом або за кількістю стискань. Довівши кількість жимів до 40-50, можете купити більш жорсткий еспандер і продовжувати тренування з нім.Сегодня у продажу з'явилися універсальні пружинні тренажери для пальців рук. Можете придбати такий, він дуже ефективний, оскільки дозволяє тренувати пальці окремо, приділяючи підвищену увагу самим, на ваш погляд, слабим.Контроліруйте себе: ефективніше і корисніше одне повне стиск кільцевого еспандера, ніж кілька «половинчастих». Спортивні тренери попереджають, що при надмірних зусиллях з еспандером погіршується пластика пальців. Тому дотримуйтесь міру, займайтеся без фанатизму.
2
Купуйте кульковий масажер для пальців. Він являє собою два або кульки, які треба перекочувати в руці (перебирати пальцями). Щоденні тренування дадуть швидкий результат. Ваші пальці стануть гнучкими, а суглоби кистей рук - витривалими і більш рухливими.
3
Можете перебирати пальцями чотки, намисто, нанизані на міцну нитку горошини, гудзики, пластмасові кульки.
4
Сидячи перед телевізором або читаючи книгу, можете м'яти пальцями шматочок пластиліну, глини, воску, хлібний м'якуш. Поперемінно міняйте пальці: наприклад, спочатку мисліть великим і вказівним, потім великим і середнім, великим і безіменним і т.д. Вправа нехитре, а ефект має колосальний.
5
Розсипте на столі сірники і починайте захоплювати їх пальцями. Чергуйте пальці. Спочатку буде досить складно захопити сірник, наприклад, вказівним пальцем і мізинцем, середнім і безіменним, але вже через кілька годин занять ви будете приємно здивовані своїми здібностями. Пам'ятайте про дотримання міри. Якщо раптом від надмірної старанності у вас звело пальці в судомі, швидко припиніть тренування і зробіть масаж кистей з касторовою олією або медом.
6
Існує одні стародавній китайський спосіб тренування пальців рук. При всій його очевидною легкості ефект вас вразить - вже через тиждень щоденних вправ ви відчуєте, що ваші пальці стали помітно сільнее.Насипьте в яку-небудь ємність (миску, невеликий таз або коробку) сухий рис, бажано довгозерний. Сядьте зручніше і починайте занурювати в рис пальці. Долоню тримайте рівно. Водите кистю вниз/вгору, вниз/вгору. Рухи повинні бути спокійними, неквапливими. Китайці вважали, що під час цієї вправи розвиваються не тільки пальці рук, але й розум, логічне мислення, здатність до бездоганного сприйняттю інформації.
Грамотні спортсмени тренують не тільки груди, плечі, спину, прес, руки і ноги, вони також не забувають про такі частинах тіла, як кисті і пальці , про що багато хто навіть не замислюються.
Інструкція
1
Тренування пальців і кистей сприяє поліпшенню хапальної здібності, що дуже важливо при багатьох видах фізичної діяльності, будь то робота чи заняття спортом.Упражненіе 1 - веерообразное згинання та розгинання пальців. Починайте згинання з мізинця і закінчуйте великим пальцем, після чого почніть розгинати в зворотному порядку. Тепер, навпаки, згинайте з великого пальця, а розгинайте з мізинця. Проробіть вправу 10-15 разів.
2
Вправа 2 - віджимання на пальцях. Прийміть традиційне положення для віджимання, стоячи на пальцях і віджимайтеся до тих пір, поки не почнете відчувати, що вам вже стає боляче. Зупиніться. Ця кількість разів виконуйте протягом тижня. Після чого додайте кількість повторень відсотків на 20. Якщо вам боляче (не важко, а саме боляче) виконувати цю вправу, то поставте одну руку на пальці , а іншу на кулак, потім поміняйте.
3
Вправа 3 - з еспандером. Придбайте еспандер і працюйте з ним. Намагайтеся виконувати, щонайменше, 40-50 стискань за підхід. Необов'язково робити кілька підходів - ви можете працювати з еспандером один раз вранці і одні раз ввечері, а також зовсім невимушено стискати його, наприклад, під час перегляду фільму.
4
вправу 4 - утримування вантажу. Візьміть млинці від штанги або які-небудь інші тяжкості і утримуйте їх опущеними вздовж тулуба, схопившись за них тільки пальцями. Тримайте так довго, скільки зможете.
5
Не забувайте про розминку! Як і перед будь-якими іншими вправами, перед вправами на пальці також обов'язково потрібно робити розминку. Згинайте пальці в кулак і розгинайте їх, потягніть їх трохи на себе і один від одного, зробіть легкий масаж.
Корисна порада
Ці доступні кожному вправи дозволять вам розвинути і зміцнити пальці рук, а також запобіжать виникнення болю в суглобах і артриту пальців.