Як звернутися до адміністратора.

Якщо при роботі на комп'ютері операційна система видає помилку, в тексті якої міститься порада «звернутися до адміністратора», можна звернутися до будь-якого знайомому, що розбирається в комп'ютерах.
Інструкція
1
Зауважте, в який момент виникає помилка на комп'ютері. Швидше за все, дана помилка викликана або вашими діями, або діями однієї з запущених програм. Попрацюйте на комп'ютері доти, поки помилка не виникне знову, і встановіть залежність. Також варто відзначити, що помилка програми могла бути викликана різним шкідливим кодом, який прописаний в реєстрі. Запишіть текст помилки на папірець або скопіюйте в документ. Іноді операційна система вказує код помилки, за яким можна розібратися, чим дана помилка викликана.
2
Якщо в процесі пошуку причини помилки ви зрозуміли, що її викликає, то ви на півдорозі. Залишилося дізнатися, що з цим робити. Введіть приблизну суть вашої проблеми в пошукову систему, і ви побачите посилання на ресурси, де обговорювалися такі питання. Приміром, текст запиту може виглядати так: «Коли я відкриваю експлорер, з'являється помилка код 613». На даний момент часу в інтернеті описані практично всі види помилок, які можуть виникати на комп'ютері. Існують навіть сайти, на яких є повний перелік помилок.
3
Якщо проблема все-таки не розв'язна, пошукайте допомоги у фахівця. Опишіть знайомому компьютерщику ситуацію і ті обставини, при яких помилка виникає. Комп'ютерники знайдуть, як вам допомогти. Не соромтеся виглядати нерозумно або назвати щось неправильно. Всі люди в чомусь колись були новачками, а потім навчилися. В даний момент вчитеся ви, і це зрозуміє будь-який системний адміністратор. В крайньому випадку, можете перевстановити систему, і все запрацює в колишньому режимі, просто потрібно буде заново встановлювати програмне забезпечення для комп'ютера.